Kadinlive.com

2015 Kayra ilkbahar yaz koleksiyonu


Kayra 2015 ilkbahar yaz sezonu koleksiyonun da birbirinden şık ve zarif elbise modellerine yer vermiş. Havaların ısınmaya başladığı şu günlerde 2015 Kayra ilkbahar yaz koleksiyonu içimizi ısıtacak çok şık bahar ve yazlık elbise koleksiyonları katalog çekimleri ve yaz konseptine uygun dış mekanlarda çekimlerinden 2015’in yaz tesettür giyiminde bizleri neler bekliyor konusunda biraz olsun fikir sahibi olmaya başladık.

Tesettür giyim denilince akla gelen öncü isimlerden olan Kayra 2015 yaz koleksiyonu içimizi ısıtacak modellere ve renklere sahip. Kayra 2015 koleksiyonunda öne çıkan modelleri tunik, yelek, kap modelleri göze çarpan parçalardan. Ayrıca desenli, çizgili kumaşlarda öne çıkıyor. Kayra 2015 yaz koleksiyonunda düz ve natürel renklerde tercih edilmiş aksesuarlar elbise tasarımlarının şıklığına şıklık katmış. Ayrıca Kayra tesettür giyimin göz bebeği parçaları ise pembe tonları, ekrular, saks tonları, turuncu tonları 2015’in bahar renkleri arasında…

Kayra 2015 koleksiyonunda göze çarpan parçalar çift kullanışlı kap modelleri oldu. Dikiş detayları ve kuşakları ile trençkot modelleri çok şık ve zarif. Ayrıca kap modellerinde bir kısmı düz diğer kısmı ise kareli kumaşlar ile tasarlanmış kap modelleri ise özellikle genç hanımların tercihleri arasında iyi bir seçim olabilir. Kayra’nın 2015 yaz elbise koleksiyonunda doğallık ve şıklık öne çıkıyor. Soft renkleri ve vücudu saran kesimleri, evaze detayları ve tasarımları ile günlük ve özel geceleriniz de rahatlık ile kullanabileceğiniz elbise modelleri 2015 koleksiyonun da sergiliyor.

Kayra’nın tasarımlarındaki tercihi doğal renkleri ve yumuşak tonları ile kıyafetinizi kombin yaparken diğer parçalarınızı canlı ve göz kamaştırıcı renklere rahatlıkla tercih verebilirsiniz. 2015 yaz aylarında her yerde giyinebileceğiniz elbise ve aksesuar seçiminizi Kayra 2015 yaz koleksiyonunda bulabilirsiniz.


Kayra 2015 yaz koleksiyonundan sizler için en şık en zarif ve ihtişamlı modellerini seçtik. Kayra’nın 2015 koleksiyonunu sizlerde seveceğinizden şüphemiz yok.

Kayra 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu için foto galeriyi görüntüleyin…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git