Kadinlive.com

2015 yaz plaj mayo ve bikini giysileri


Artık plaj sezonu açıldığına göre plaj giysilerinde trendler hakkında da yazabiliriz. Onu söyleyebilirim ki, bu sezon her zevke uygun plaj giysilerini görmek mümkündür. Bu sezonda plaj modelleri çeşitlidir; sarı, açık yeşil, turuncu, beyaz, siyah, mavi ve tonları, etnik ve floral printler dikkat çekiyor. 2015 yaz mayo ve bikini modellerine baktığımızda birkaç detay ve formlar ön planda olduğunu görmek mümkündür.

Retro tarz – Bu sezon bikini ve mayo modasında yüksek bel dikkat çekiyor. Yüksek belli plaj giysilerinde hatta kemer detayı görülüyor.

Saçak detayı – modanın her alanına etki eden saçak, plaj giysilerine de hareket katıyor. Aslında geçen sezondan görülen saçak detayı bu sezon daha büyük ve daha dikkat çekici tarzdadır.

Statement detayı – Plajda bile glamur ve iddialı görünmeyi seven bayanlar için.


Dokuma plaj giysileri – birkaç sezondur görülen dokuma plaj giysileri bu sezonda günceldir.

İp detayı – Plaj giysilerine cazibe katan ip detayı göre belde ve bikinide yanlarda görülüyor. Böyle ip detaylı pantolonlar zayıf bayanlar için idealdir. Bu detay güzel görünse de bu şekilde yakmak düşünüyorum o kadar da hoş olmaz.

Bustiyerli plaj giysileri – 50’lerin modasına uygun daha bir retro tarz

Tek parça plaj giysileri, mayolar – bu sezon mayolar en trend plaj giysileri arasındadır. Monokrom ve colour block mayolar ise en sevilenleri.

Büzme detayı – büzme ayrıntılı, renkli plaj giysilerini bu sezon sık sık görmek mümkündür. Büzme detaylı plaj giysileri küçük göğüslü bayanlar için idealdir.

Sizler için bir dizi mayo – bikini foto galerisi hazırladık. Fotoları büyütmek için üzerine tıklayın ve inceleyin…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git