Kadinlive.com


Armani Collezioni Sonbahar Kış Koleksiyonu


Armani Collezioni Sonbahar Kış Koleksiyonu

Armani Collezioni, Sonbahar kış kadın koleksiyonu tanıttı. Armani yeni sezon koleksiyonunda günlük giyim ve yanı sıra spor şıklığı yakalamak isteyen kadınlara birbirinden harika giyim parçaları sunuyor. Farklı tasarımların buluştuğu koleksiyonda dinamik yaşam stiline uyum sağlayacak tüm parçalar bulunuyor.

Armani Collezioni yeni koleksiyonunda birbirinden farklı kumaşların yanı sıra ipek astarlar, rafine detayları ve kontrast renk tonları görülüyor. Ayrıca renkli yün detaylar ve kabartmaların sıkça kullanıldığı giyim parçaları geometrik desenleri ile oldukça dikkat çekiyor. Koleksiyonda ince çizgi detaylarının yarattığı etkiler göz kamaştırıcı diyebiliriz.

Armani Collezioni Sonbahar Kış Koleksiyonu

Her zaman, her yerde şık görünmek isteyen modern kadınların tercihi olabilecek kaşmir paltolar ve üç boyutlu kabanlar koleksiyonu oluşturan parçalar arasında yerini alıyor. Soğuk kış günlerinin vazgeçilmez parçalarından olan kürkler, koleksiyona farklı bir hava getiriyor. Bunların yanı sıra dikkat çeken parçalar arasında yine hırka ve ceketlerde modern kadınların tercihleri arasında.


Armani Collezioni geceleri için farklı bir koleksiyona da imzası atmış durumda. Feminen çizgilerin buluştuğu yerlere kadar uzanan elbiseler 20’li yıllara bizleri tekrardan götürüyor. Elbiselerle birlikte kombin yapabileceğiniz örgü ceket modelleri ya da kabanlar kusursuz güzelliğinize elegan duruş sergilememize yardımcı oluyor!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git