Kadinlive.com

Bronz Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır?


Bronz Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Bronz kahve saç rengi, yaz ayları yaklaşırken imaj değişikliği yapmak isteyen bayanların tercih edeceği bir saç rengidir. Bronz kahve, yanık tende oldukça güzel görünen bir saç rengidir.

Her kadında farklı bir renk  tonu olarak görünen bronz kahve saç rengi nasıl elde edilir merak ediyorsanız, doğal saç renginize uygulayacağınız Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve rengini deneyebilirsiniz. Palette tercih edenlerin de 688 numaralı boyayla bu rengi elde edebileceği biliniyor.

Bronz Kahve Saç Rengi

Bu rengi, doğal görünmek isteyenler ve saç renginde çok az bir değişiklik isteyenler tercih edebilir. Özellikle beyaz saçları olan ve rahatsızlık duyanlar bu rengi tercih ederek iyi bir beyaz kapama tekniği kullanabilirler.


Bronz Kahve Kimlere Yakışır?

Bronz kahve saç rengini herkes kullanabilir. Koyu bir saç rengi olmasına rağmen, çok koyu bir tona sahip değildir. Bu yüzden beyaz tenliler de, esmerler de bronz kahve saç rengi tercih edebilir. Genelde saçları sarı olan ve sarıları kapatmak isterken, yeşil bir etki yaratmamak isteyenler için bronz kahve iyi bir seçim olabilir.

Bronz Kahve Saça Uygun Makyaj Stili

Bronz kahve saç rengine sahip olanlar bronz, altın, kahve ve mercan tonlarında renkler kullanarak makyajlarını tamamlayabilirler.

Özellikle altın sarısı ve yaldızlı efektlerle çok şık görünecek olan makyajınız, her zaman günün saatine uygun olarak yapılmalıdır. Yani sabahın ilk saatlerinde ağır bir makyajdan kaçınmanız şarttır. Bronz kahverengi saçlar, saçın alt yapısındaki renge göre değişik tonlarda ortaya çıkabilir.

Bronz Kahve Saç Boyası

  • Loreal paris casting 680 numaralı besleyici bronz kahve saç boyası
  • Bioblas color & more 6.58 numaralı 5 farklı bitkisel mineral ve vitamin içeren bronz kahve saç boyası
  • Palette 6.68 numaralı argan yağı içeren besleyici bronz kahve (kakao) saç boyası renkleri

Bronz Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Bronz kahve saç rengi, siyah saçlılar ve çok koyu kahverengi saçlılar ile kırmızı, mavi gibi saç rengine sahip olanların kolay elde edemeyeceği bir renktir.

Çünkü hafif bir açma işlemi gerekir. Bu açma işlemi sonrası farklı tonlarla nötr hale getirilen saç rengine uygulandığında, rengini verecektir. Ancak ilk birkaç boyamada istenilen netlikte renk sağlanamayabilir. Bu yüzden sabırlı olunması gereken bir renk olduğunu unutmamalısınız.

La La Land filmiyle tüm dünyada tanınan Emma Stone ile yeniden gündeme oturan bronz kahve saç rengi kırmızılık olmayan, bakır ve bronz arasında bir renktir.

Bronz Kahve Saç Modelleri

İlham kaynağı olacağını düşündüğümüz bronz kahve saç modelleri ilgili galeri hazırladık. Aşağıdaki görselleri bronz kahve saçlara göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Bronz Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git