Kadinlive.com


Cansu Taşkın Kimdir? Jen Selter’in Rakibi Cansu Taşkın


Cansu Taşkın kimdir, Taşkın nereli kaç yaşında mesleği ne boyu kaç kilosu ne kadar v.b. merak ettiğiniz tüm soruların cevapları aşağıda buyrun:

Sosyal medyada ünlü olanların sayısı giderek artıyor. Mesela daha önce adını kimsenin duymadığı Jen Selter, İnstagram sayesinde adeta bir fenomen oldu. Bütün dünya onu, paylaştığı özellikle de kalçasını öne çıkardığı fotoğraflarıyla tanıyor. Jen Selter‘i hatırlayalım:

cyLgVL2
jen-selter
????????????????????

Türkiye’de Jen Selter’in rakibi kim derseniz daha ünlü birisi çıkana kadar şimdilik Cansu Taşkın diyebiliriz. Kalçalarıyla şöhreti yakalayan Instagram fenomeni Jen Selter’in rakibi olarak anılan Cansu Taşkın’ı merak edenlerin sayısı çoğalmakta. Biz de Kadinlive ekibi olarak sizlere Cansu Taşkın’ı tanıtmaya çalışacağız.


Cansu Taşkın Kimdir?

00
9_6

Cansu Taşkın 15 Kasım 1992 tarihi İstanbul doğumludur. Kendisi aslen Bulgaristan göçmeni olarak bilinir. İlk kez 16 yaşında podyuma çıktı ve yarışmalarda boy göstermeye başladı. 2000 yılında Kanal D Miss Turkey 3. güzeli oldu ve profesyonel mankenlik yapmaya başladı. Mankenlik yapan Cansu Taşkin vucut olculeri 90-56-92 ve ince beliyle dikkat çeken modelllerden birisidir.

Best Model Of Turkey güzellik yarışmasında Cehennem Filminin yıldızı Tuğba Melis Türk’ün birinci seçilmesine Cansu Taşkın gözyaşları içinde itiraz etmişti.

Best Model Of Turkey Cansu Taşkın Kimdir?
Cansu Taşkın, yarışmadan sonra psikolojisinin bozulduğunu söylemiş ve “Yarışmanın favori ismi bendim” diyen Taşkın sözlerini şöyle devam ettirmişti: “Best Model’in internet üzerinden yaptığı oylamada birinci seçildim. Yarışma gecesi de ben podyumda yürürken herkes ayakta alkışladı ama sonuç benim için hayal kırıklığı oldu. En azından ilk 5′e girmeye kesin gözüyle bakıyordum. Yarışmaya sonradan dahil olan Tuğba Melis Türk’ün birinci olması bütün arkadaşlarımızı şaşırttı. Zaten yarışma öncesi cep telefonuma bir arkadaşım mesaj atmış ve ilk 3′e gireceklerin listesini yollamış. Bu mesajı yarışma bittikten sonra gördüm, bu şaibeli durumu bize kim açıklayacak. O gece sabaha kadar uyumadım, yarışma sonrası ailem beni kuliste bulamayınca intihar ettiğimi düşünmüş. O kadar kötü oldum ki kendime bir şey yapmamdan korkmuşlar. Bir daha Türkiye’de yarışmaya girmem, tövbe ettim.”

Daha önce Fatmagül’ün Suçu Ne dizisindeki başrol oyuncularından Kerim rolündeki Engin Akyürek ile Cansu Taşkın sevgili olarak anılmıştı. Ayrıca Cansu Taskin Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek yarışmasına süper mini eteği ile katılmasıyla da isim yapmıştı.

TNT_arkfelek_20111123_175652_1005_1

Paylaştığı fotolarla dikkat çeken Cansu Taşkın Hürriyet’ten Sibel Arna’ya verdiği röportajda “Hem uzun boyluyum hem de kıvrımlıyım. Yüzüm de güzel. Bence hazine gibiyim. Bu yaşta sergilemeyeceğim de ne zaman göstereceğim” diyor. Hemcinslerini kıskandıran İnce beli ile Cansu Taşkın adından daha çok söz ettireceğe benziyor.

İnternetin Cesur Fenomeni Cansu Taşkın’ı Daha Yakından Tanıyalım:

Cansu Taşkın Doğum Tarihi: 15 Kasım 1992

Cansu Taşkın Doğum Yeri: İstanbul

Cansu Taskın Yaşı: 22

Cansu Taskin Boyu: 1.82 cm

Cansu Taşkın Kilosu: 53

Cansu Taşkın Göz Rengi: Kahverengi

Cansu Taşkın Saç Rengi: Kahverengi

Cansu Taşkın Burcu Ne: Akrep

Cansu Taşkın Vücut Ölçüleri: 90-56-92

Cansu Taşkın Meslek: Model, oyuncu

Cansu Taşkın Twitter: @CansuTASKIN

Cansu Taşkın İnstagram: @cansutaskin1

Cansu Taşkın Resimleri: Galeriyi inceleyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git