Kadinlive.com


Donna Karan Koleksiyonu Sonbahar Kış Kıyafet Modelleri


Donna Karan Koleksiyonu Sonbahar Kış Kıyafet Modelleri

Amerikalı moda tasarımcısı Donna Karan, muhteşem sonbahar kış koleksiyonuna imza attı. Birbirinden şık ve sıra dışı tasarımları ile göz dolduran kıyafetler siyah, beyaz, kırmızı ve bej gibi sonbahar kış renklerine uygun kıyafet modelleri, modern kadınlara hitap ediyor. Donna Karan tasarımlarında bele tam oturan ceket modelleri, drapeler, asimetrik parçalar ve jarseler bulunduğu eşsiz bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor!

Kusursuz güzelliğinize, zamansız şıklık katacak olan bu zarif koleksiyon moda sevenlerin beğenisini kazandı. Ünlü moda tasarımcısının koleksiyonundaki her giyim parçası görmeye değer nitelikte. New York Moda haftalarında defilesi yapılan Donna Karan imzalı kıyafetlerden en güzel kıyafet modelleri sizler için seçmece olarak hazırladık.


Sonbahar kış koleksiyonunda çok çekici çizgiler ve karanlık tasarımlar dikkat çekiyor. Siyahın asaleti ve kırmızının çekiciliği Donna Karan koleksiyonunda oldukça sık kullanılmış.

Muhteşem koleksiyonu inceleme fırsatı bulabileceğiniz aşağıdaki galeride, kendi stil ve tarzınıza yakışan en güzel giyim parçasını bulabilirsiniz.

Donna Karan Sonbahar / Kış Koleksiyonu / GALERİ

new12

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git