Kadinlive.com


Etro Sonbahar Kış Etnik Desenli Kıyafet Koleksiyonu


Etro sonbahar kış etnik desenli kıyafet koleksiyonu

Ünlü İtalyan markası olan Etro, Sonbahar kış kıyafet koleksiyonunu sevenleri buluşturdu. Birbirinden şık parçalarının bulunduğu koleksiyonda etnik desenler göze çarpıyor. Etro‘nun yeni sezon koleksiyonunda bohem stili öne çıkıyor. Oldukça sıra dışı tasarımları ile kadınların beğenisini kazanan Etro sezona çok hızlı giriş yaptı diyebiliriz.

Etro yeni sezon koleksiyonu için birçok farklı coğrafyanın kendine özgü stillerinden ilham alıyor. İpek Yolu, Semerkand ve Trans-Siberya gibi bölgelerin geleneksel ve yöresel giyim kültürlerinden esinlenerek yarattığı sonbahar kış koleksiyonu büyük ilgi gördü! Geleneksel desenlerin buluştuğu bu koleksiyonda kadınların güzelliğine elegan duruş sergilemeleri için yardımcı oluyor.


Etro‘nun yeni sezon giyim parçaları Beymen mağazalarında satışa sunuldu. Etro imzası taşıyan şallar desen hakimiyetleri ile çok dikkat çekici, bunun yanı sıra asimetrik kesimlere sahip elbiseler, kürk detayları ve karışık renk curcunası öne çıkıyor.

Etro sonbahar kış koleksiyonu için tasarladığı birbirinden şık kıyafetler sizler için aşağıdaki galeride bir araya getirdik. Bu muhteşem koleksiyona göz atarak sizde kendi stil ve tarzınızı yaratabilirsiniz.

Etro Sonbahar Kış Koleksiyonu / GALERİ

Etro sonbahar kış kıyafet koleksiyonu

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git