Kadinlive.com


Kadınlara Özel 20 Dövme Modelleri


Kadınlara Özel 20 Dövme Modelleri

İlkbahar yaz sezonunda dövmeler trend olacak büyük desenli dövmeler cool bir görüntü yakalamanızı sağlıyor. Yaz sezonu yaklaşmışken dövme yaptırmak isteyen ve arayış içine girmiş kadınlarımız için en sevdiceğimiz kadın dövme modelleri sizler için Kadınlive Kadın ekibi olarak derledik.

Yaz sezonuna girdiğimiz şu günlerde uçuş uçuş elbiseler, etekler, şortlar, askılı kıyafetler ve birbirinden şık kadınlara özel dövmeler baş göstermeye başladı. Kadınlara en çok yakışan dövme modelleri hangileri gelin hep birlikte inceleyelim. Yaz sezonun en trend dövme modelleri modern kadınları daha çekici kılıyor.


Son yıllarda tarz ve stil sahibi kadınlar dövme modasına akım ettiği bir gerçek, genel olarak kadınlar dövme modellerini omuz, bel, bilek, bacak ve ayak bileği gibi kısımlarına yaptırmayı tercih ediyorlar. Özellikle de bilek kısmına yapılan dövmeler oldukça moda! Kadın dövmeleri son zamanlarda renk ve tasarımları ile dikkat çekici görünümler elde etmenize yardımcı oluyor.

Kadın dövme tasarımlarında genel olarak tercih edilen figürler ise, çiçek, simge ve hayvan figürleri gibi çeşitli desen ve tasarımlardaki dövme modelleri baş sıralarda yer alıyor bunun yanı sıra kişiye özel dövme modelleri arasında yazılı dövmeler trendler arasında geliyor.

Kadınların yaptırdığı dövme modelleri arasında en dikkat çeken dövmeler ise, sırt, bel, bilek ve ayak bileği kısımlarına uygulanan büyük dövme modelleri oluyor. Şunu belirtelim ki bu büyük dövmeler son zamanlarda kadınların en çok yaptırdıkları dövmeler arasında yerini alıyor. Kulak arkasına yapılan küçük figür ya da simge tarzındaki dövmelerde oldukça dikkat çekenler arasında olduğunu belirtelim.

Kadınlara özel 20 farklı dövme modelleri arasından en güzel seçmeleri sizler için aşağıdaki galeride bir araya getirdik. Galeri inceleyerek kendi stil ve tarzınıza uygun özel kadın dövme modeli seçebilirsiniz.

Kadın Dövme Modelleri / GALERİ

kadin-dovmeleri-16

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git