Kadinlive.com


Kış Modası Simli Botlar


Kış Modası Simli Botlar

Sürekli olarak 90’lı yılların modasından bahsettik durduk, gelin bugün’de 60’lı yıllardan gelen ve günümüzde moda rüzgarları estiren simli botları Kadınlive kadın ekibi olarak yakın mercek altına almak istedik! 60’lı yılların ‘Glam Rock’ havasını günümüzün modasına taşıyan simli botlar sonbahar kış modasında en dikkat çekici ve feminen parçalar arasında yerini alıyor.

Kış Modası Simli Botlar

Dünyaca ünlü tasarımcı olan Saint Laurent bu kış ve önümüzdeki kış sezonunda büyük ilgi gören ve trend patlaması yaratan simli bot ve çizme modelleri sezonun en trend gözdesi haline gelmesine vesile oldu.

simli-botlar-2015-1


Bu muhteşem tasarımlı simli botlar, 60’lı yılları yaşatıyor. Capcanlı bot ve çizmeler pembe, lame ve dore renk seçenekleri ile günümüzün moda dili ile yorumlanmış şekilde karşımıza çıkıyor. Podyumlarda tüm dikkatleri üzerine çeken simli botlar, sokak modasına da çok hızlı giriş yaparak büyük ilgi gördüğünü söyleyebiliriz.

simli-botlar-2015-2

İlkbahar yaz koleksiyonlarının tanıtımının yapıldığı moda haftaları içerisinde sokak modasının yükselen trendi olarak dikkat çeken simli botların pembe renk ve tonları oldukça fazla ilgi görmekte. Bir çok ünlü moda blogların da gümüş renklerindeki simli çizmelerin çekimleri moda sevenlerin dikkatlerinden kaçmıyor. Bu eşsiz çizmelerin fiyatları ise 895 Euro, botların fiyatları ise 745 Euro’dan başlayan fiyatlarla satılmakta. Siz bu sokak modasının parlayan yıldızı olan çizme ve botları nasıl buldunuz?

simli-botlar-2015-3

Bir diğer konumuzda sizlere Vücut Şeklinize Göre Ayakkabı Modelleri başlıklı yazımızda vücut yapısına en uygun ayakkabı modelleri ve botlar hakkında bilgiler vermiştik.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git