Kadinlive.com


Kış Trendi: Oversized Palto


Biz hanımlar kış geldimi gardırobumuza paltoları eklemeyi seviyoruz. Geçtiğimiz yıllarda daha çok basit, düz biçimli klasik paltolar moda ise de artık dolabımıza daha geniş duran Oversized Coat denilen palto modası geldi. İlk bakışta hoşumuza gitmeyen bu paltolar aslında hanımlara alışılmadık tarz verir.

2015 kış koleksiyonlarına baktığımızda Burberry, Prada, Gucci ve diğer ünlü markaların giysileri arasında bile paltoları görmek mümkündür. İnce hanımlara daha çok yaraşacağını düşündüğümüz paltolarla hem şık, hem de tarzı görüneceksiniz. Paltolar genişlikte olduğu için kilolu bayanlarda ideal görünmeye bilirler. Bu nedenle seçerken dikkatli olmanız, daha koyu renklere başvurmanız doğru olur.


Oversized paltoları giyinirken kemerlerle kombinlemek mümkündür, kemerden kullanmıyorsanız açıkça edinebilirsiniz. Günlük giyimlerinizde hem etekler, hem de pantolonlarla kombinleyeceğiniz paltolar sizi bu kışın moda hanımına çevirecek.

Bu paltoların 2015 kış sezonunda trend olan türü tartan printli paltolar. Genç hanımların giysilerine şıklık katan tartan printi palto seçiminde de öndedir. Tartan printi renkli olduğu için giyiminizi canlı gösterecektir. Oversized paltoları Zara, Mango, Topshop gibi markaların koleksiyonlarına da elde etmek mümkündür.

Bu muhteşem paltoları sizler nasıl buldunuz? Foto galeri incelemek için resimlerin üzerine tıklayıp inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu muhteşem paltolar hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından bizler ile paylaşmayı da unutmayın…

‘Kış Trendi: Oversized Palto Modelleri’ için foto galeriyi görüntüleyin…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git