Kadinlive.com


Koton Sonbahar Kış Kıyafet Koleksiyonu


Koton Sonbahar Kış Kıyafet koleksiyonu

Koton, sonbahar kış koleksiyonuna birbirinden şık ve harika giyim parçaları giriş yaptı. Sezona damgasını vuracak olan ‘Casual Lux’ ve ‘Swinging London’ adını verdiği iki farklı temada koleksiyon hazırlayan Koton çok şık ve herkesin beğeneceği tasarımları ile göz dolduruyor.

Koton yeni koleksiyonu olan Casual Lux, sıra dışı tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Koleksiyonda kış beyazı giyim parçalarından tutun deve tüyü detaylarına kadar her zevke uygun giyim parçası bulabilirsiniz. Renk konusunda oldukça cömert olan Koton markası duman tonları, kobalt mavisi, lacivert, siyah, pembe ve pudra mavisi gibi birçok renge bu koleksiyonda yer vermiş.


Koleksiyonda dikkat çeken diğer parçalar ise, bornoz formlara sahip palto modelleri, kaşmir dokulu boğazlı kazak modelleri, düşük omuzlu flüt bluz modelleri, yumuşak dökümlü pantolon modelleri, yüksek belli midi etek modelleri, boyfriend gömlek modelleri ve grilfriend jean pantolonlar gibi birçok parça sonbahar kış koleksiyonun ana hatlarını oluşturuyor.

Koton‘un diğer koleksiyonu olan Swinging London tasarımları ise, 60’lı yılların rüzgarlarını estiriyor! Koleksiyonda bulut mavisi tonları, pastel pembe tonlar, limonata rengi, pastel nane rengi, siyah ve kış beyazı renklerinin olduğu giyim parçaları oldukça dikkat çekici. Bunun yanı sıra Swinging London adlı koleksiyonda dikkatimizi çeken detaylar ise, A kesimlere sahip kaban modelleri, bilek hizasında biten cigarette pantolon modelleri, pelerin modelleri, yüksek bel A kesimli etek modelleri, dik yakalara sahip kazak modelleri, eşarp yakalı bluz modelleri ve elbise modellerinin ön plana çıktığı çok geniş bir koleksiyona imza atmış.

Koton sonbahar kış koleksiyonu, birbirinden harika giyim parçaları bu sezon modern kadınların beğenisine sunuyor. Sizler için derlediğimiz eşsiz koleksiyona aşağıdaki galeriden göz atabilir ve size en uygun parçayı seçebilirsiniz.

Koton Sonbahar Kış Koleksiyonu / GALERİ

koton kış koleksiyonu

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git