Kadinlive.com

Mango 2015 yazlık elbise modelleri


Mango şıklığın ve kalitenin öncülerinden olan marka son yıllarda özel davetler, düğünler, partiler, baloların vazgeçilmez muhteşem elbise ve kıyafetleri ile 2015 ilkbahar yaz sezonuna damgasını vuracak. Mango özellikle genç kızlar için birbirinden şık ve güzel etek pantolon ve partiler için 2015 yaz elbise trendlerini yansıtıyor.

Mango 2015 yazlık elbise modellerinde her yıl ve sezon olduğu gibi doğallık ve zarafeti yansıtan elbise modellerini koleksiyonlarında görmek mümkündür. Mango elbiselerde parıltı detayları, renkler, ışıltılı ve ihtişamlı elbise modelleri 2015 koleksiyonunda görünüyor. Aksesuarlar bütünleşen detaylar elbise parçalarında özel geceler için gerekli sofistike dokunuşu öne çıkıyor.

Mango elbiselerde 2015 yılında ne gibi yenilikler var? Mango elbiselerde genellikle rahat hava ve romantik dokunuşlarla dopdolu 2015 elbise koleksiyonu mevcut. İlham dolu elbise modelleri ile mango geçtiğimiz yıl parti koleksiyonunda elbiselerde çiçek detayları, boncuk detayları, dantel elbise detayları öne çıkıyordu. 2015 yeni yıl mango elbise koleksiyonunda biraz farklı elbise modelleri ile karşımıza çıkıyor. 2015 yeni sezonda mango elbise modellerinde içerisine gizlice koyulmuş Palazzo pantolonlar mevcut. Ayrıca Bakınız; 2015 Yeni trendi: Palazzo bol pantolonlar

2015 yaz koleksiyonunda mango bu modellere bolca yer vermiş. Zarif, şık ve sade elbise modelleri çok güzel ve ihtişamlı modelleri ile parti kıyafetleri çok iddialı. Özellikle genç kızların haziran ayında mezuniyet törenlerinden sonra balo elbiseleri Mango‘nun 2015 yaz parti elbise modellerine tercih verebilirler.


2015 yaz parti elbise modelleri için mango‘nun koleksiyonuna göz atmanızda fayda var. Bu parti ve balo elbiseleri sizlere ilham ve fikir verebilir.

Kadınlive Kadın ekibi sevgiyle kalın…

Mango yazlık balo ve parti elbiseleri 2015 modelleri için foto galeriyi görüntüleyin…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git