Kadinlive.com


Sonbahar Kış Brian Atwood Ayakkabı Modelleri


Sonbahar Kış Brian Atwood Ayakkabı Modelleri

Ünlü tasarımcı Brian Atwood, yeni sezon ayakkabı modelleri ile şehirli ve modern kadınları büyülemeyi başardı. Birbirinden iddialı ayakkabı modelleri bu sonbahar kış sezonuna damgasını vuracak gibi görünüyor. Tasarımcı yeni sezon koleksiyonunda çekicilik olan ayakkabı modellerini sergiledi!

Yaz sezonu bitiyor sonbahar kışa girerken ayakkabı modelleriniz nasıl olmasını isterdiniz? Sonbahar ayakkabı modelleri oldukça sık ve konforlu ayakkabı markası Brian Atwood sonbahar koleksiyonu sizler için hazırladık ve siz değerli kadınların beğeninize sunacağımız bu ayakkabıları sizlerde çok seveceksiniz.


Şık ve zarif tasarımlı ayakkabı sonbahar kış sezonunda tasarımcı Brian Atwood küresel bir marka olup yarattığı ayakkabı modelleri ile biz kadınların kalbini çalmayı başarıyor, koleksiyonunun trend ayakkabılarını Kadınlive kadın ekibi olarak sizler için en güzel modelleri seçtik.

Eşsiz ayakkabı modellerinin bulunduğu koleksiyonda Brian Atwood imzalı ayakkabılar hakkındaki düşünceniz nedir? Brian Atwood Ayakkabılar için galerimizi inceleyin.

Brian Atwood Ayakkabı Modelleri / GALERİ

Brian Atwood Ayakkabı 14

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git