Kadinlive.com


Sonbahar-Kış Modası: Erkekler için Yeni Sezon Bot Modelleri


Erkekler için yeni sezon bot modelleri ve kombinleri

Yeni sezonda soğuk kış günlerinde erkeklerin en çok tercih ettikleri ayakkabılar, yine her sezon olduğu gibi botlar olacak! Sonbahar/kış sezonunda sade ve şık tasarımlı deri bot modelleri, fermuarlı botlar, bağcıklı botlar yine öne çıkan detaylardan erkeklerin bu kış sezonunda yine şıklık anahtarı yeni sezon botlar‘da. Birbirinden şık erkek botları ile kombinler yaratarak stil sahibi olabilirsiniz.

Erkekler İçin Yeni Sezon Bot Modelleri

Cool bir hava veren bağcıklı deri bot modelleri en çok tercih edilenler listesinde yerini alırken, yanları lastik detaylı diğer bir ismiyle chelsea bot modelleri, erkekleri şık ve sportif görünüm sağladığı için bu model botlar’da listede yerini alıyor. Bunların yanı sıra soğuk kış aylarında tercih edebileceğiniz karlı havalarda kaymayan ve ayaklarınızı sıcacık bir şekilde tutan, kar tipi erkek botları da bu sezon oldukça ilgi görenlerden.

Erkekler için birde küçük stil ipucu verelim; botları giydiğinizde stilinizi tamamlayabilmek için pantolonlarınızın paça boyunu doğru bir şekilde ayarlamanız çok önemlidir.


Erkekler için günlük botlar ve kombin önerileri

Günlük bot modelleri erkekler için erkekler-icin-yeni-sezon-bot-modelleri-1

Şık ve sade tasarımlı deri bot modelleri, fermuarlı botlar yada bağcıklı botlar erkeklerin stil ve şıklık anahtarı olduğunu yazımızın başında belirtmiştik. Çok havalı bir görünüm yakalamak için bağcıklı deri botları tercih edebilir yada yan kısımları lastikli yani chelsea bot modelleri ile de sportif bir görünüm elde ederken aynı zamanda zamansız şıklığı da yakalamış olacaksınız.

Erkekler için outdoor & kar botları ile şık kombinler

Erkekler için kar botları erkekler-icin-yeni-sezon-bot-modelleri-2

Karlı ve soğuk havalarda tercih edebileceğiniz ve buzlu ve karlı havalarda kaymayan bu botlar, ayakları sıcacık tutarak üşümesini engelliyor. Bu kar botları ile kış aylarında dahi çok çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git