Kadinlive.com

Sonbahar Modası En Trend Kıyafet Renkleri


Sonbahar Modası En Trend Kıyafet Renkleri

Havaların serinlemesiyle birlikte yaz aylarının en trend renkli giysileri güncelliği kaybeder. Sonbahar en trend kıyafet renkleri sizler için derledik.

Sonbaharın en moda renkleri arasında gri, kahverengi ve bej popüler ve gündemde olacak. Bunun yanı sıra mavi, kırmızı renkler de öne çıkacak renkler arasında. Kadınlive kadın ekibi olarak sizler için derlediğimiz sonbahar renklerine bir göz atın.

01. Deniz Mavisi

Yaz sezonun kapanmasına üzülenlerin tercihidir. Sonbahar sezonunda mutlaka gardıroplarda mavi renkli ve tonlardaki elbiselere yer verin. Mavi renk ve tonları size güven vereceği gibi moralinizi yükseltecektir. Hem de çekici ve güzel görünmenize yardımcı olacaktır.


02. Kahverengi

Kahverenginin çok koyu renklerini tercih etmeyin. Açık kahverengi tonlarındaki elbiseleri tercih edin ve kullanın. Bu rengi sadece aksesuarlarla kullanmayı tercih etmeyin. Gardıroplarda kahverengi pantolon, ceket ve giyim parçalarına da yer verin.

03. Koyu Kiraz Rengi

Muhteşem bir sonbahar rengidir. Koyu kiraz moralinizi yüksek tutacak bir renk olduğundan dolayı dolabınız da bu renk etek, elbise, pantolonlara yer verin.

04. Kırmızı

Soğuk sonbahar gecesi herhangi bir davet, etkinliğe katılırken kırmızı renkli elbiselerden kullanabilirsiniz. Hatta isterseniz kırmızı elbiselerinizi beyaz veya siyah renklerle uyumlu bir kombin yaratabilirsiniz. Kırmızı her zaman sizi zevkli ve şık gösterecektir.

Bir önceki yazımız olan Beli İnce Göstermek İçin Nasıl Giyinmeli? başlıklı makalemizde kalın beli ince gösterme tüyolarını anlatmıştık.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git