Kadinlive.com


Topshop Marques Almeida Yeni Sezon Koleksiyonu


Topshop Yeni Sezon Koleksiyonu

Topshop dünyaca ünlü marka, sonbahar kış koleksiyonunda Marques Almeida ile birlikte çok güzel koleksiyon hazırladı. Koleksiyonda yer alan eşsiz parçalar sonbahar kış koleksiyonda Topshop sevenlerle buluşuyor. Kadınlive kadın ekibi olarak sizler için kaleme aldığımız bu şık koleksiyonda neler? İsterseniz bir göz atın.

Topshop sonbahar kış sezonu için hazırladığı yeni kış koleksiyonu birçok mağazada satışa sunuldu. Marques Almeida koleksiyonu Topshop için büyülü bir koleksiyonu beraberinde getirdi. Bu muhteşem koleksiyon harika tasarımları ve yeni stil tarzlarını yansıtıyor. 90’lı yıllarda genç stillerin buluştuğu grunge tarzına atıflarda bulunuyor. Farklı kumaşların bir araya geldiği koleksiyonda giyim parçalarında 90’lı yılların esintilerini görmek mümkün.

Topshop-sonbahar-kis-koleksiyonu-5

Marques Almeida koleksiyonunu şu şekilde açıklıyor!

Topshop-sonbahar-kis-koleksiyonu-1


Topshop’la yaptığımız iş birliği bizim için en eğlenceli çalışmalarımız arasında olduğunu söyleyebiliriz. Moda stilleri için yaptığımız araştırmalar hep genç kesimlere yöneliktir. Markamızın kuruluşundan itibaren ‘gençlik kuralı’ adını verdiğimiz stillere yoğunlaşmaktayız. Topshop için hazırlamış olduğumuz bu koleksiyon geri dönük arşivlerimizden esinlenerek, i-D, Corinne, The Face ve Kate Moss fotoğraf çekimlerini gördük. Sofia ve arkadaş grupları koleksiyonu oluşturmakta çok önemli roller oynadığını diyen Marques Almeida,  bu kıyafetleri her zaman giymeyi hayal ettik sözlerini de ekledi.

Topshop-sonbahar-kis-koleksiyonu-2

Topshop, Marques Almeida koleksiyonu

Topshop-sonbahar-kis-koleksiyonu-3

Koleksiyona göz atıldığında, Marques Almeida’nın imzalarını taşıyan demin, yoğunlukta kullanılmış. Streç tarzlarda olamayan kumaşlar koyu renkler olan indigo, ağartılmış maviler ve beyaz renk tonları ön plana çıkıyor. Bol kesimlere sahip elbiseler, dar kesimlere sahip jean’ler, etekler, tunikler, şortlar, ceketler ve parka modelleri gibi birçok ürünün yer aldığı bu eşsiz koleksiyon kadınların akılını başından alıp götürüyor. Ayrıca koleksiyonda bazı giyim parçalarına yırtıklarla leopar desenleri gibi süslemeler verildiğini söylemek mümkün.

Topshop-sonbahar-kis-koleksiyonu-4

Koleksiyonu incelemeye devam ettiğimizde ftilli örgü kumaşlarla yapılmış dik yakalı elbise modelleri, midi etek, yelek, polo yaka bluz, kazak, hırka ve çok şık pantolonlar görebiliyoruz. Renkler konusunda ise yine turkuaz, fuşya, limon yeşili ve lacivert gibi renklerin ağırlıkta olduğunu görebiliyoruz. Kaşmir kumaşlarla üretilmiş kazaklar ise siyah ve beyaz kombinasyonu harika bir görünüm verdiğini söylemek mümkün.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git