Kadinlive.com


Trend: Beyaz Kazak Modelleri ve Kombinleri


Trend: Beyaz Kazak Modelleri ve Kombinleri

Biz kadınlar hala beyaz giysiler çabuk kirlenir diye korkudan kış aylarında bu beyaz renkten vazgeçiyoruz ve kendimizi bu güzellikten mahrum ediyoruz. Küreselleşen dünyanın güzel moda prestijleri ise bu kuralın yıprandığını düşünüyorlar. Ünlü moda bloggerleri ve stil ikonaları beyaza daimi şekilde müracaat ediyorlar. Tam olarak bu konuda beyaz kazak kombinleri hakkında şık görseller hazırladım.

Sonbahar kış sezonun en trend beyaz kazak modelleri, sezonda adından sıkça söz ettiren yüksek moda akımı olduğunu belirtelim. Çekici ve feminen bir görünüm kazandıran bu kazaklar sıra dışı çizgileri ile modern kadınları büyülüyor.


Beyaz rengin dayanılmaz cazibesine yenik düşen moda dünyasının büyüleyici sakinleri bu yıl, esasen, kazaklar, sweatshirt arasında beyaz tercih ediliyor. Örme kazaklar, bol kazaklar, vodolazkalar bu yılın önemli trendleri arasında.

Yılın en güzel beyaz kazak modelleri sizler için aşağıdaki galeride bir araya getirdik. İnceleme fırsatı bulabileceğiniz bu şık kazaklar size ilham kaynağı olabilir.

Beyaz Kazak Modelleri / GALERİ

beyaz-kazak-trendi-3

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git