Kadinlive.com

Trend – Beyaz Stiletto Ayakkabı


2015 İlkbahar-yaz aylarının ılık nefesini hissetmeye başladık. Önümüzdeki güneşli günlerde Beyaz Stiletto ayakkabılar çok güncel olacak. Son zamanlarda ünlü yıldızların beyaz stiletto akın etmesi ve bloggerlerin sokak modası oldukça fazla olması demek beyaz stiletto ayakkabıların 2015 yaz trendleri arasında olduğunu gösteriyor.

Beyaz stiletto ayakkabılar nude renk ayakkabılar kadar güncel olduğunu söylenebilir. Deri pantolon, Skinny jean, Danteli etek, Kalem etek ve kısa şort jeanslar ile kombinlemek mümkündür. 2015 ilkbahar-yaz sezonunun en zarif en şık parçalarından birisi olmaya beyaz stilletto‘lar adaydır.

Beyaz stiletto ayakkabılar 2012 yılından bugüne kadar geçen sürede her zaman her daim günceldi. Topuklu ayakkabılar yeniden moda trendleri olmaya başladı. Son günlerde moda bloggerleri stiletto ayakkabıları deri pantolon, kıvrık paça kotlar, kısa midi etekler ile giydiği bu ayakkabıların sivri burunlu olanları çok dikkat çekiyor.

Beyaz stiletto ayakkabı modelleri ve kombinlerinin olduğu bir foto galeri sizler için hazırladık. Bu görseller sizlere ilham ve fikir verebilir.


2015 Beyaz stiletto kombinleri için foto galeriyi görüntüleyin…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git