Kadinlive.com

Yeni trend : Metalik TATTOO


Bugün bir süredir dikkatimi çeken yeni bir trend olan, metalik tattoo’lar bahsetmek istiyorum. Yeni dedim ancak, bu trend yeni gibi görünsede 2012’de Diorun aksesuar tasarımcısı 24 ayar altından yapılan aksesuar şekilli dövme koleksiyonu hazırlamıştı. Sınırlı sayıda hazırlanan ve pahalı olan dövme kitleri ses getirmedi.

Belki de fiyatına göre bu böyle oldu. Bir kaç ay önce ise Flash Tattoos markası uygun fiyata yaz ayları için, plaj giysileri ile çok şık ve güzel görünen dövme koleksiyonunu tanıttı. İlk müdavimleri festival insanları oldu. Bundan sonra ise metalik tattoo’lar hızla moda dünyasına giriş yapmış oldu. Artık ünlüleri, moda bloggerlerini sıkça bu tattoo’larla görmek mümkündür.

Esasen aksesuar biçiminde (yüzük, bilezik, kolye vb) hazırlanan metalik tattoo’ların iyi tarafı geçici olmasıdır. 4-6 güne silinen bu tattoo’ları istemediğiniz zaman fırça ile silerek de çıkartılabilir.

Gördüğüm andan çok beğendiğim bu tattoo’lar, görüldüğü gibi, özellikle deniz kenarında aksesuar takmadan akıllıca görünüme olanak tanır.


Eğer bu tattoo’ları elde etmek isterseniz http://www.flashtat.com/ sitesine bakabilirsiniz. Türkiye’den doğrudan gönderme olmasa da sitenin email adresi ile ilişki kurarak göndermek mümkün olacak.

Kadinlive.com sizlere bir dizi metalik tattoo fotoları sunar: Bu yeni trend hakkında siz ne düşünüyorsunuz bayanlar?

Yeni trend tattoo dövme modelleri için foto galeriyi görüntüleyin…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git