Kadinlive.com


Yırtık beyaz kot trendi


Yırtık Beyaz Kot

Beyazın gücü ve etkisi her daim her sezon devam ediyor. Beyaz Jeans kot trendlerinde beyaz rengin etkisi görülüyor. Beyaz kot (jean) pantolonlar bu yıl oldukça moda, özellikle yırtık beyaz kot jeans pantolonlar revaçta. Bir çok moda bloggerlerinin sokak modasında sıkça giydiği yırtık beyaz kot modası 2015 yılında da çok günceldir. Yırtık beyaz jean pantolon modelleri yırtık mavi pantolonlardan sıkılanlar için güzel ve farklı alternatif olabilir. Yazın ruhunu okşayan Yırtık beyaz jean kotları, kış sezonunda da rahat bir şekilde giyilebilir ve kendi başına bir trenddir.

Beyazın güzelliği her zaman olduğu gibi stilletto ayakkabılar ve topuklu sandalet ayakkabılar ile harika bir uyum içerisindedir. Beyaz kot ve beyaz gömlek veya tişörtle giyilebildiği gibi, boyfriend gömleklerle de kombin yapılabilir. Benim en sevdiğim ve popüler olan kullanım şekli ise Nude / pudra tonları ile tamamlanmasıdır. Sezonun en hitleri arasında dev yırtıklar, beyaz jean pantolonlar ve yırtıklar da zincir kullanılması aklınızda bulunsun.


Yırtık kot olsun veya olmasın beyaz kot (jean)‘ın yeri her zaman ayrıdır, gardırobunuzda her zaman olmalıdır. Kadınlive kadın ekibi olarak sizler için bir dizi yırtık beyaz kot modelleri ve kombinlerinin görsellerini hazırladık. Fotoları görmek için galeriyi görüntüleyin…

Yırtık Beyaz Kot Trendi / GALERİ

Bir önceki yazımız olan “Yırtık” jeans trendi adlı yazımızı incelediniz mi?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git