Hayata dair

8 Mart’ta o sizden bu hediyeleri bekliyor

Erkekler, hediye seçmek bir sanattır. Özel günlerde, bayramlarda Sevgilimize veya hayat arkadaşımıza ona kendini özel hissettirecek hediyeler arıyoruz, ama her zaman onları hediyemizle sevindirebiliriz.

Hediye seçimi sırasında çoğunuzun zorlandığını biliyoruz. Bu nedenle şimdi size karşımızdaki kadını sevindirebilecek birkaç hediye teklifi sunacağız.

Kadınlar hiçbir zaman pahalı zinyet eşyasına yok demez!

Erkekler, bu hediye ile her zaman kadınların kalbini fet edeceğinizi düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz! Hanımlar arasında yapılan anket sonucunda sadece 14 % kadın kolye, bilezik vb gibi hediyelerin ilginç olduğunu söyledi, kalan bölüm ise bunun çok sıradan, standart armağan olduğunu söyledi. Hanımların göre, erkekler kendilerini çok yormak istemediklerine göre bu tür hediyeler tercih ediyorlar. Unutmayın ki, sizi gerçekten seven birini ilgilendiren o hediyeye ne kadar para değil, ne kadar zaman harcadığınız dır.

En basit hediye – parfüm

Parfüm seçimi sizin gözünüzde adi iş gibi görünebilir. Oysa hanımınızın istediği parfümü bulmak oldukça uzun zaman alan bir süreçtir. Bunun için öncelikle onun koyu, yoksa açık parfümleri sevdiğini, daha çok hangi firmanın ürünlerine ağırlık verdiğini bilmelisiniz. Eğer sevdiği parfümü bulmayı başarırsanız, hanımınızın da kalbini bir güne fet edebilirsiniz.

Evlenme teklifi

Bu her kadının hayalindeki 8 mart hediyelerinden biridir. Çünkü, kadınlar özel günlerde evlenme teklifi almayı seviyorlar. Özel günlerde evlenme teklifi yaparak hanımınızın gözünde onun hayalindeki gelecek romantik eşi statüsünü kazanacaksınız.

Onun neye ihtiyacı var?

Günümüzde kadınların sevdiği hediyelerden biri de çeşitli teknolojik araçlardır. Bunun için öncelikle hanımınızın yeni telefon, laptop, İpod vb gibi aletlere ihtiyacı olup olmadığını öğrenin, ama emin olun ki, hiç bir kadın eski telefonundan daha üstün özelliklere sahip yeni telefona yok demez.

8 mart’da 8 hediye fikirlerimiz burda bakabilirsiniz.

Unutulmaz gece

Bildiğiniz gibi bayanlar biz erkeklere kıyasla romantikaya daha düşkün olurlar. Bu nedenle bu seferki 8 mart’ın uzun süre onun hafızasında kalmasını istiyorsanız, sadece hediye ile ödüllendirmeyin. Onun için özel bir gece hazırlayın. Böyle bir ortam yaratmak ise emin olun ki, siz düşündüğünüz kadar zor ve çok maliyet gerektiren iş değildir. Bunun için kendi ellerinizle hazırladığınız yemek sofrasını, gül leçekleri, mumlar, balonlar vasıtasıyla süsleyin. Emin olun ki, hediyenizden daha çok bu atmosfer sevgilinizin hoşuna gidecek ve bununla hanımınızı onu ne kadar çok sevdiğinize, özel hesap ettiğiniz inandırmış olacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu