Kim Kimdir

‘Asena Erkin’ Kimdir?

Asena Erkin Kimdir? Nerelidir? Kısa Biyografisi Asena Erkin Doğum Yeri ve Asena Erkin hakkında merak ettikleriniz hepsi ve daha fazlası bu yazımızda…

Asena Erkin,  21 Kasım 1989 tarihinde, İzmir’ de doğmuştur. Turizmci bir ailenin kızı olan Asena Erkin, uzun yıllar İspanya’ da yaşamıştır. Daha sonra Türkiye’ ye dönüp İstanbul Bilkent Üniversitesi, İşletme Bölümünde öğrenim görmeye başlamıştır.

Asena Erkin kimdir

ASENA ERKİN KİMDİR?

Asena Erkin Doğum Yeri : İzmir

Asena Erkin Doğum Tarihi : 1989

Asena Erkin Kaç Yaşında : Şuada 31

Asena Erkin Nerede Yaşıyor : İstanbul

Asena Erkin Mesleği : Moda Danışmanlığı

Asena Erkin Boyu Kaç : 1.70

Asena Erkin Kaç Kilo : 55

Asena Erkin Eşi Kimdir : Caner Erkin

Okuduğu yıllarda ünlü Fenerbahçeli futbol oyuncusu Caner Erkin ile bir ilişkiye başlamıştır. Daha sonra evlenme kararı almışlardır ve Asena Erkin okuldaki kaydını dondurmuştur.

Babası, okulunu bırakıp evlenmesi konusuna karşı çıksa da Caner Erkin’ le tanıştıktan sonra ikna olmuştur. Erkin çiftinin, evlilikten kısa bir süre sonra da çocukları olmuştur.

Daha sonra öğrenimine devam etmek isteyen Asena Erkin, İşletme Bölümünü okumaktan vazgeçip Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü ile yoluna devam etmeye karar vermiştir.

Kendi kıyafetlerinin tasarımını yaparak çevresinde dikkat çeken Asena Erkin daha sonra kıyafet tasarlayıp satmaya başlamıştır. Sosyal Medya aracılığıyla adını hızla duyuran markaya Asena isminin “Ase”si ve Caner Erkin’ in forma numarası “88” i birleştirerek “Ase88” ismini vermiştir. Ve ilgi gösteren büyük bir kitleye hitap etmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu