Kim Kimdir

Aşk Yeniden Dizisi ‘Fatih Şekercizade’ Kimdir?

Ekranların yeni dizisi olan Aşk Yeniden adlı dizi izleyici tarafından tutku ile izleniyor. Aşk Yeniden dizisi oyuncuları merak konusu oldu. Hal böyle olunca Kadınlive ekibi olarak Aşk Yeniden dizisinin oyuncularını sizler ile paylaşıyoruz. Dizinin başarılı oyuncusu Fatih Şekercizade karakterindeki oyuncunun gerçek adı Buğra Gülsoy’dur.

ask-yeniden-bugra-gulsoy-kimdir-1Buğra Gülsoy Kimdir?

Aşk Yeniden Fatih Şekercizade Gerçek İsmi : Buğra Gülsoy

Aşk Yeniden Fatih Şekercizade Doğum Yeri : Ankara

Aşk Yeniden Fatih Şekercizade Doğum Tarihi : 22 Şubat 1982

Aşk Yeniden Fatih Şekercizade Kaç Yaşında : Şuanda 33

Aşk Yeniden Fatih Şekercizade Boyu : 1,75 cm

Aşk Yeniden Fatih Şekercizade Kilosu : 71 kg

Aşk Yeniden Fatih Şekercizade Göz Rengi : Kahverengi

Aşk Yeniden Fatih Şekercizade Saç Rengi : Siyah

Aşk Yeniden Fatih Şekercizade Burcu Ne : Balık

Aşk Yeniden Fatih Şekercizade Eğitim : Doğu Akdeniz Üniversitesinin Mimarlık

Aşk Yeniden Fatih Şekercizade Meslek : Dizi, Oyuncu

Aşk Yeniden Fatih Şekercizade Twitter : @BugraGulsoy

Aşk Yeniden Fatih Şekercizade Instagram : @BugraGulsoy

Buğra Gülsoy başarılı oyuncu ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. 13 yaşında ilk sahne deneyimini yaşamıştır. Doğu Akdeniz Üniversitesinin Mimarlık Bölümü’nden 2004 yılında mezun olan oyuncu, Kıbrıs’ta bulunduğu süre içerisinde Kıbrıs Devlet Tiyatrosu’nda çeşitli oyunlarda rol almıştır.

Kısa film yönetmenliği ve oyunculuğu da yapmakla beraber Fotoğrafçılık ve Grafik Tasarımcılığı da yapmaktadır. İlk kez 2008 yılında “Hepimiz Birimiz İçin” adlı dizi filmini başrol oyuncusu olarak oynamıştır. Kendini izleyiciye sevdiren oyuncu daha sonra yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül’ün yaptığı “Güneşi Gördüm” filminde oynayarak beyaz perdeye ilk adımı attı. Kısa bir süre sonra ekranların sevilen dizisi “Unutulmaz”da Tolga karakteriyle karşımıza çıkan Buğra Gülsoy kızları yakışıklılığı ile kendine hayran bıraktı.

Daha sonra “Fatmagül’ün Suçu Ne?” adlı dizide oynayan genç yetenek milyonları ekranlara kilitledi. Burak Gülsoy sinema ve televizyon kariyerinde hep başarılı projelerde yer almıştır.Bunlara bir örnek daha verecek olursak ‘Kuzey Güney’ dizisindeki başarılı rolüyle genç kızları kendisine hayran bırakmayı tekrar başarmıştır. Şimdilerde ise FOX TV‘nin yeni dizisi olan Aşk Yeniden adlı dizide oynuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu