Kim Kimdir

Aşk Yeniden Dizisi ‘İrem Şencan’ Kimdir?

FOX TV’nin yep yeni dizisi olan Aşk Yeniden yayınlandığı ilk günden beri izleyicileri ekran başına kitlemeyi başarmıştır. Aşk Yeniden dizisi oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Dizinin güzel oyuncusu İrem Şencan Kimdir Nerelidir merak konusu olmuşken bizde Aşk Yeniden dizisinin güzeli İrem Şencan sizlere tanıtmaya çalışacağız. İrem Şencan gerçek ismi Didem Soydan’dır.

Güzel oyuncu Didem Soydan Fox TV ekranlarında yeni dizi olan Aşk Yeniden dizisindeki performansı ile izleyiciler çok begenildi. Manken ve oyuncu Didem Soydan’ın Fox TV’de yayınlanan Aşk Yeniden dizisindeki canlandırdığı İrem Şencan karakterini biraz yakında tanıyalım.

Didem Soydan bulgar güzeli bir oyuncudur. Aslında ailesi Bulgar göçmeni olup, hayatı boyunca Türkiye’de, ikamet etmiştir. Oyunculuktan öte moda ve mankenlikle uğraşmış olan güzel oyuncu, başarılı bir şekilde defilelere katılarak birden bire moda evinin göz bebeği olmuştur. Renkli bir kişiliğe sahip olurken, Uçurum Dizisi de rol aldığı karakter ile beraber kendisinde büyük içinde oyunculuk yattığı, buna resmen yeteneği olduğunu ispatlayarak şuan dizi sektöründe çalışıyor.

Aşk Yeniden Didem Soydan Dizideki Karakteri ;

İrem Şencan dizide tanınmış bir ailenin kızıdır. Ayrıca İrem, Fatih’in nişanlısı ve Mukaddes Hanım’a göre de Fatih’in evlenmesi gereken kızdır. Çünkü hem soylu bir aileden gelmekte hem de zengin biridir.

Didem Soydan Kimdir?

Aşk Yeniden İrem Şencan Gerçek İsmi : Didem Soydan

Aşk Yeniden İrem Şencan Doğum Yeri : İstanbul

Aşk Yeniden İrem Şencan Doğum Tarihi : 1984

Aşk Yeniden İrem Şencan Kaç Yaşında : Şuanda 31

Aşk Yeniden İrem Şencan Boyu : 1,75 cm

Aşk Yeniden İrem Şencan Kilosu : 50-55 kg

Aşk Yeniden İrem Şencan Göz Rengi : Mavi

Aşk Yeniden İrem Şencan Saç Rengi : Sarı

Aşk Yeniden İrem Şencan Eğitim :

Aşk Yeniden İrem Şencan Meslek : Manken, Model, Oyuncu

Aşk Yeniden İrem Şencan Twitter : @didem_soydan

Aşk Yeniden İrem Şencan Instagram : @didemsoydan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu