Magazin

Aşkın Bedeli Dizisi Oyuncuları Kimlerden Oluşuyor

Star TV ekranlarında yayınlanan Aşkın Bedeli adlı dizisi oyuncuları ile dikkat çekiyor. Aşkın bedeli yayınlandığı ilk günden beri izleyici tarafından hiç bir bölümü kaçırılmadan izleniyor. Star TV’nin dizisi olan Aşkın Bedeli dizisinin oyuncu kadrosunu yakın mercek altına aldık. Aşkın bedeli dizisinin oyuncularını sizler için ayrıntılı bir şekilde tanıtacağız.

AŞKIN BEDELİ DİZİSİ Zeynep Aydemir – Selen Arıkan

Aşkın Bedeli Selen Arıkan Dizideki Karakteri :

Kız kardeşi Selen ve annesi Gülten’den ayrı, babasıyla büyümüştür. Babasının dağınık hayatının içinde tek başına ayakta kalmaya çalışmış ve güçlü bir şekilde bunu başarmıştır. Henüz genç kızlığa eriştiğinden babası tarafından terk edilmiş, çeşitli işlerde çalışarak, ufak bir gecekonduda kendine bir hayat kurmuştur. Bu sırada izini bulduğu ikizi Sedef’in yaşadığı rahat hayat onu büyük bir kıskançlığa sürüklemiştir. Taner’le tanışması sonucunda, ikizi Sedef’in yerini alacak ve Haznedar ailesini içeriden çökertecektir.

Aşkın Bedeli Zeynep Aydemir Kimdir?

Zeynep Aydemir 12 Mart 1979 İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü mezunudur. Oyunculuğunun yanı sıra sunuculukta yapan. Zeynep Aydemir, Kenter Tiyatrosu’ndan Konservatuvar eğitimi aldı. Ayrıca Ayla Algan’dan dizi ve sinema oyunculuğu eğitimi dersleri aldı. Zeynep Aydemir, pek çok reklam filmlerinde de oynadı ve bir kaç televizyon programında sunuculukta yaptı.

Askin-bedeli-zeynep-aydemir

AŞKIN BEDELİ DİZİSİ Arda Öziri – Poyraz Haznedar

Aşkın Bedeli Poyraz Haznedar Dizideki Karakteri :

Haznedar ailesinin veliahtıyken, artık liderliğini devralmaktadır. Ağabeyi Ender’den çok daha zeki, başarılı ve iyi eğitimli olması, babasının gözünde hep onu ailenin gelecekteki lideri olarak belirlemiştir. Yakışıklı, karizmatik ve duyarlı bir adamdır. Büyük aşkı Sedef ile olan mutlu evliliklerinden oğulları Uğur dünyaya gelmiştir. Haksızlığa tahammülü olmayan, sorumluluk altına girmekten kaçınmayan, çevresindekilere yardım eden bir adamdır.

Aşkın Bedeli Arda Öziri Kimdir?

14 Eylül 1978 yılında İzmir’de doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümü mezun olan Arda bey aynı zamanda Anemi grubunun vokallerindendir.

Arda Öziri rol aldığı diğer projeler ; Cemile, Dolunay, Kandil, Memleket Hikayeleri, Büyük Umutlar, Ah Be, İstanbul, Kampüsistan, Estağfurullah Yokuşu, Asmalı Konak, Kınalı Kar, Yedi Numara, Dadı, Ruhsar

Askin-bedeli-arda-oziri

AŞKIN BEDELİ Deniz Bolışık – Sedef Kılıç Haznedar

Aşkın Bedeli Sedef Kılıç Haznedar Dizideki Karakteri :

Poyraz’ın güzel, yardımsever, iyilik timsali eşidir. Zor şartlar altında annesi tarafından büyütülmüş, burslu olarak iyi bir eğitim almıştır. Üniversite yıllarında Poyraz’la tanışmışlardır. Evdeki herkesin çok iyi anlaştığı, ailenin pek sevgili gelinidir. Zarafeti, güzelliği, zekayı ve alçak gönüllülüğü aynı bünyede buluşturmuştur. Fakat kendisinin varlığından haberdar olmadığı ikizi, onun tüm mutluluğunu, ailesini ve kişiliğini elinden alacaktır. O ise eski hayatını geri kazanmak için her şart altında savaşmaya devam edecektir.

Aşkın Bedeli Deniz Bolışık Kimdir?

Deniz Bolışık 31 Temmuz 1982 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Dokuz Eylül İktisat Fakultesin’de hazırlık sınıfı okuduktan sonra, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümü mezunu olan Deniz hanım 1.64 cm boyundadır.

Oyunculuğu yanı sıra sunuculukta yapan Deniz Bolışık, 2006 yılında TRT ekranlarında Gençlik Programı’nı sundu.

Askin-bedeli-deniz-bolisik

AŞKIN BEDELİ DİZİSİ Mert Yavuzcan – Taner Odabaş

Aşkın Bedeli Taner Odabaş Dizideki Karakteri :

Mümtaz’ın öldürülen ortağı Recep’in tek oğludur. Annesi Ümran tarafından intikam yeminleri ile büyütülmüştür. Başta Mümtaz Haznedar ve gözbebeği Poyraz olmak üzere tüm ailenin yerle bir olması en büyük hayalidir. Kenar mahallelerde zor şartlar altında büyümüş, pek çok pis işe karışmıştır. Gözü kara, acımasız olmasının yanında maskülen bir çekiciliği vardır. Hayatın üzerine yıktığı şeyler yüzünden her konuda kendini haklı görür. Çaresiz kaldığı noktada Selen’le tanışması ise tüm umutlarını ve hırsını geri kazandırır.

Aşkın Bedeli Mert Yavuzcan Kimdir?

Mert Ali Yavuzcan 4 Nisan 1979, Bonn, Almanya, tiyatro ve film oyuncusudur. Orta ve Lise öğrenimini yurt dışında tamamladı. 2000 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi, tiyatro bölümünü bitirdi. Aynı yıl İstanbul Şehir Tiyatroları’nda oyuncu olarak göreve başladı. 2008 yılında İstanbul Şehir Tiyatrolarındaki görevinden ayrıldı.

2008/2009 sezonunda Tiyatro Cef’e Letafet oyunu ile konuk oyuncu olarak katıldı. Tiyatro aktörlüğünün yanı sıra birçok Dizi ve Sinema filmi çalışmalarını devam ettirmektedir.

Askin-bedeli-mert-yavuzcan

AŞKIN BEDELİ DİZİSİ Yeşim Alıç – Betül Haznedar

Aşkın Bedeli Betül Haznedar Dizideki Karakteri :

Ender’in eşi. Hırslı, gözü-pek bir kadındır. Haznedarların gücünü yönetebilmek, tüm varlıkları üzerinde hâkimiyet kurmak en büyük amacıdır. Ender’in kendi halinde davranışlarını bir türlü kabullenmez, onu ateşleyebilmek için her şeyi dener. Çocukları olmaması ise onun kendine güvenini fazlasıyla sarsar. Evin içinde olan biten her şeye karışır hale gelir. Haznedarlar arasındaki ilişkileri bozmak, Ender’in ve kendinin önünü açmak için elinden geleni yapar.

Aşkın Bedeli Yeşim Alıç Kimdir?

Yeşim Alıç, 1971 yılında dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana sanat Dalı Bölümünü okudu ve buradan mezun oldu.aban Movement and Dance Centre, Alvin Alley Dance Company ve Feldenkrais International Training Program Wien 4’da eğitim gördü.

Amadeus, M.e.d.e.a , Arabayı Kullanmayı Nasıl Öğrendim, Bir Şehnaz Oyun ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Anasanat dalı projelerinde koreograf olarak görev aldı.

Askin-bedeli-yesim-alic

AŞKIN BEDELİ DİZİSİ Göktuğ Alpaşar – Ender Haznedar

Aşkın Bedeli Ender Haznedar Dizideki Karakteri :

Mümtaz’ın büyük oğlu, Poyraz ve Aras’ın ağabeyidir. Hiçbir zaman babasının hırslarına çalışkanlığına ulaşamamış, hep kenarda kalan olmuştur. Sakin, sessiz, kıvrak zekâlı olmayan, daha çok huzurlu bir hayat isteyen bir adamdır. Bu yüzden daha çok kendine düşen görevleri yerine getirmiş, onun ötesine hiçbir zaman geçmemiştir. Karısı Betül ile bir türlü çocukları olmamış, bu da Betül’ün hırslarını katmerlendirmiştir.

Aşkın Bedeli Göktuğ Alpaşar Kimdir?

Göktuğ Alpaşar 40 Yaşında olan oyuncu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Şan (Bas) mezunudur.

Askin-bedeli-goktug-alpasar

AŞKIN BEDELİ DİZİSİ Burcu Cavrar – Özge Tuğlacı

Aşkın Bedeli Özge Tuğlacı Dizideki Karakteri :

Doktor Alper’in ablasının kızıdır. Ankara’da 2. sınıfı bitirdikten sonra, yatay geçiş yaparak İstanbul’a gelir. Mimarlık okumaktadır. İnatçı, asi, cesur ve sert bir kızdır. Kendine has bir güzelliği vardır. Aras’la ile aralarında başlayan aşk, inatçı karakterleri yüzünden hayatlarını zorlaştıracaktır. Birbirleri için fedakârlık yapmadıkları sürece bu aşkı sürdürmeleri kolay olmayacaktır.

Aşkın Bedeli Burcu Cavrar Kimdir?

Burcu Cavrar 28.03.1989 yılında doğmuştur. Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro ve Oyunculuk bölümünden mevzundur. Burcu Cavrar boyu 1,72 cm ve kilosu ise 50 kg’dır Burcu Cavrar yabancı dili ingilizce’dir

Askin-bedeli-burcu-cavrar

AŞKIN BEDELİ DİZİSİ Erhan Mirahmetoğlu – Ferhat Yılmaz

Aşkın Bedeli Ferhat Yılmaz Dizideki Karakteri :

Hayriye’nin bitirim oğlu, tam bir mahalle delikanlısı. Annesinin hizmetçi olarak çalışmasını kendine yediremediğinden, Haznedarlar’dan nefret eder. Özge’yi ilk kez gördüğünde ise ona aşık olup, peşine düşer. Fakat Özge’nin Aras’la birlikte olmasıyla nefreti daha da bilenir. Haznedarların zenginlik içindeki yaşamlarında, kendi gibileri ezdiklerini düşünmektedir.

Aşkın Bedeli Erhan Mirahmetoğlu Kimdir?

Askin-bedeli-erhan-mirahmetoglu

AŞKIN BEDELİ DİZİSİ Serap Önder – Hayriye Yılmaz

Aşkın Bedeli Hayriye Yılmaz Dizideki Karakteri :

Haznedarlar’ın emektarıdır, yıllarıdır ev onun sorumluluğundadır. Bir yandan mutfak işleriyle bir yandan da Uğur’la ilgilenir. Uğur ve özellikle Sedef’i kendi çocukları gibi bilmiştir. Sevgi dolu, maharetli ve güçlü bir kadındır. Kendi ailesinden tek kalan kişi ise oğlu Ferhat’tır.

Aşkın Bedeli Serap Önder Kimdir?

Askin-bedeli-serap-onder

AŞKIN BEDELİ DİZİSİ Zafer Demircan – Gülten Kılıç

Aşkın Bedeli Gülten Kılıç Dizideki Karakteri :

Selen ve Sedef’in annesidir. Tam bir serseri olan kocası Selen ve Sedef’in doğumundan sonra Selen’i başka bir aileye satmış, Gülten’e ise kızlardan birinin öldüğü haberini vermiştir. Kocası ortalıktan kaybolduktan sonra ise Gülten, kendini kezı Sedef’e adamıştır. Sakin, dürüst ve gururlu bir kadındır.

Aşkın Bedeli Zafer Demircan Kimdir?

Askin-bedeli-gulten-kılıc

AŞKIN BEDELİ DİZİSİ TÜM OYUNCULARI VE DİZİ’DE OYNADIKLARI İSİMLER

Zeynep Aydemir – Dizideki oynadığı isim Selen Arıkan
Arda Öziri – Dizideki oynadığı isim Poyraz Haznedar
Deniz Bolışık – Dizideki oynadığı isim Sedef Kılıç Haznedar
Mert Yavuzcan – Dizideki oynadığı isim Taner Odabaş
Yeşim Alıç – Dizideki oynadığı isim Betül Haznedar
Göktuğ Alpaşar – Dizideki oynadığı isim Ender Haznedar
Burcu Cavrar – Dizideki oynadığı isim Özge Tuğlacı
Erhan Mirahmetoğlu – Dizideki oynadığı isim Ferhat Yılmaz
Serap Önder – Dizideki oynadığı isim Hayriye Yılmaz
Zafer Demircan – Dizideki oynadığı isim Gülten Kılıç
Fahri Öztezcan – Dizideki oynadığı isim Dr. Alper Karadeniz
Linda Çandır – Dizideki oynadığı isim Veda
Gülşah Çomoğlu – Dizideki oynadığı isim Dicle
Balamir Emren – Dizideki oynadığı isim Cem
Ebru Demirdöven – Dizideki oynadığı isim Canan Solak
Elit Çam – Dizideki oynadığı isim Nil
Brad Berke Bayrak – Dizideki oynadığı isim Uğur Haznedar
Özgür Özberk – Dizideki oynadığı isim Yaman
Özlem Maden – Dizideki oynadığı isim Gülnara
Hülya Aydın
Kevork Türker – Dizideki oynadığı isim Mümtaz Haznedar
Mihriban Er – Dizideki oynadığı isim Burmalı Asiye
Ezgi Baran

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu