Kim Kimdir

Bana Artık Hicran De Dizisi ‘Lale’ Kimdir?

Bana Artık Hicran De Lale Kimdir? Nerelidir? Kısa Biyografisi Bana Hicran De Lale Kaç Yaşında hepsi ve daha fazlası bu yazımızda…

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Bana Artık Hicran De oyuncularından Lale karakterini canlandıran oyuncusu Şebnem Hassanisough‘dir

bana-artik-hicran-de-lale

Şebnem Hassanisough Kimdir?

Bana Artık Hicran De Lale : Şebnem Hassanisough

Bana Artık Hicran De Lale Doğum Yeri : İstanbul

Bana Artık Hicran De Lale Doğum Tarihi : 1985

Bana Artık Hicran De Lale Kaç Yaşında : Şuanda 29

Bana Artık Hicran De Lale Boyu Kaç : 166 cm

Bana Artık Hicran De Lale Kilosu Kaç : 50 kg

Bana Artık Hicran De Lale Göz Rengi : Siyah

Bana Artık Hicran De Lale : Kutlu Holding sahibi Recai Kutlu‘nun kızı. Murat Sezgin (Alican Yücesoy) ile nişanlı. İlk evliliğinden Emre adında bir oğlu var. Alımlı, güzel bir kadın. Lale’ye göre, hayatta güçlü olan kazanır, zayıf olan yok olur. Ve güçlü olan her zaman haklıdır.

Lale dizide geçmişte 25′li yaşlarda olan günümüzde ise 40′lı yaşlarda olan bir karakter olarak karşımıza çıkacaktır. Zayıf olan her zaman haksızdır. Hayat felsefesine baktığımızda Lale’nin dizide çok işler karıştıracak tarzda bir karakter olduğunu görüyoruz. Dizide ortalık karıştıran ana karakter olarak karşımıza çıkarsa şaşırmamak lazım.

Şebnem Hassanisough : İstanbul’da doğdu. Babası İran Azeri’si olduğu için soyadı farsçada ‘Güzelin Yolu’ anlamına gelmektedir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kadir Has Üniversitesi’nde Film ve Drama Yüksek Lisansı da yaptı. Ünlü oyuncu çok sayıda dizi ve sinema filminde oynadığı gibi reklam filmlerinde de rol almıştır. Güzel oyuncu bir çok dalda ödül almıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu