Kim Kimdir

Bu Tarz Benim ‘Buse Doğanay’ Kimdir?

Show TV’nin izlenme rekorları kıran moda programı Bu Tarz Benim her gün yeni bir olay ve gündem yaratmaya devam ediyor Bu Tarz Benim yarışmacılarından olan güzel yarışmacı Buse Doğanay Kim? Kadınlive Kadın ekibi olarak güzel yarışmacı Buse Doğanay’ın hakkındaki bilgileri derledik topladık ve siz değerli okurlar ile paylaşıyoruz.

bu-tarz-benim-buse-doganay-1

Bu Tarz Benim Yarışmasının bir diğer güzel isimlerinden bir tanesi olan. Buse Doğanay güzel gözleri ve fiziği ile dikkat çekiyor. Geçmişinde oyunculu gibi bir meslek olmayan bir bayan. Sadece aklı ile buralara gelen Buse Doğanay tarz olma yolunda devam ediyor.

Alışveriş denildiğinde akan sular duruyor ve ‘Bu işin matematiğini en iyi ben bilirim’ diyor. Hemen hemen her gün kıyafet satın alan Buse Doğanay cuma ve sosyete pazarlarını hiç kaçırmıyor. Alışverişe olan düşkünlüğü yüzünden ailesi ile ara sıra sorun yaşasa da bu huyundan vazgeçemeyeceğini söylüyor. Kendine en çok gözlerini beğeniyor. Eğer yarışmayı kazanırsa Amerika’ya gitmek ve kazandığı parayı ailesi ile harcamak istiyor.

bu-tarz-benim-buse-doganay-2

Buse Doğanay Bu Tarz Benim yarışmasına katılarak hayallerinden bir tanesini gerçekleştirmek isteyen Buse Doğanay çok ünlü ve başarılı bir oyuncu olmak istiyor. Özellikle mankenlik konusunda kendisine çok güveniyor.

bu-tarz-benim-buse-doganay-3

BUSE DOĞANAY KİMDİR ?

Bu Tarz Benim Buse Doğanay Cinsiyeti : Kadın

Bu Tarz Benim Buse Doğanay Doğum Yeri : Bursa

Bu Tarz Benim Buse Doğanay Doğum Tarihi : 1994

Bu Tarz Benim Buse Doğanay Kaç Yaşında : 20

Bu Tarz Benim Buse Doğanay Boyu : 1.64 cm

Bu Tarz Benim Buse Doğanay Kilosu : 54 kg

Bu Tarz Benim Buse Doğanay Göz Rengi : Yeşil

Bu Tarz Benim Buse Doğanay Eğitim : Uludağ Üniversitesi’nde ekonomi okuyor.

Bu Tarz Benim Buse Doğanay Meslek : Modellik, Ekonomist

bu-tarz-benim-buse-doganay-4-4bu-tarz-benim-buse-doganay-5

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu