Kim Kimdir

Bu Tarz Benim ‘Emel Özkızıltaş’ Kimdir?

Bu Tarz Benim en moda ve en tarz yarışması ikinci sezon ile ekranlara gelmeye başlamışken yeni sezonda yarışacak güzellerden Emel Özkızıltaş hakkında kimdir? nerelidir? gibi sorularınızı yanıtlamak için geniş bilgileri siz Kadinlive.com okurları ile paylaşmaya devam ediyoruz.

Yarışmanın renkli isimlerinden biri olan Emel Özkızıltaş, geçtiğimiz senelerde yayınlanan Bugün Ne Giysem isimli programa da katılmış bir isim. Yeni yarışmacıların toplandığı 30 Kasım akşamı, renkli tavırları ile dikkat çekti. Daha önce Nur Bozar‘ın da taklidini yaptığı ve Türkan Şoray‘ın bir filminde canlandırdığı, balık satma sahnesini aynen oynayan Emel Özkızıltaş, bu sahnenin ve şarkının da internet ortamı ve sosyal medyada ne kadar popüler olduğunu bizlere bir kez daha anlattı.

bu-tarz-benim-emel-ozkiziltas-kimdir-1

Emel Özkızıltaş, kendi deyimiyle şık ve sade giyinmekten hoşlanıyor. Tavırları ve hareketleriyle ilgi çeken yarışmacı için başlangıçta rol yapıyor denilse de, kısa sürede rol yapıp yapmadığı jüri tarafından anlaşılacaktır. Garip tavırları ile yarışmanın potansiyel reyting bombası olabilecek olan Emel Özkızıltaş, bakalım programda nereye kadar ilerleyebilecek.

EMEL ÖZKIZILTAŞ NE DİYOR : 29 yaşındayım ve havayolu şirketinde kabin memuruyum. Yarışmaya devam etmek için işten ayrıldım. Tarzıma güveniyorum. Tüm jüri üyelerini çok seviyorum, hepsinin ayrı ayrı tarzları var. Mesela İvana’nın vamp duruşunu çok beğeniyorum. Nur Yerlitaş’ın kadınsılığını beğeniyorum diyor…

EMEL ÖZKIZILTAŞ

Kabin memuru olarak çalışıyor.
Sade ve şık giyinmeyi sevdiğini söylüyor.
Cilveli olduğu söylenen yarışmacı tuhaflıklarla dolu.
Yarışmada bu gariplikleri ile sivrilme potansiyeli taşıyor.
Efendim yerine ‘he’ diyen Emel Özkızıltaş, tuhaflığının da farkında. Kemal Doğulu’nun deyimiyle biraz Banu Alkan biraz Oya Aydoğan karışımı. Hatta çalıştığı hava yolunda kaptan pilotları bile ilk başta bu tiplemeye inananamış ve rol yaptığını düşünmüşler.

bu-tarz-benim-emel-ozkiziltas-kimdir-2

BU SORU İLE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Emel Özkızıltaş Bu Tarz Benim yarışmasının TV8’de yayınlanan yeni bölümünde dikkat çeken isimlerin başında geliyor. Hosteslik yapan Emel Özkızıltaş, cilveleri ile jüri üyeleri şaşkına çeviriyor. Bu Tarz Benim’in 12 Ocak günü yayınlanan bölümünde ise bu kez herkesi duygulandırdı.

Jüri üyelerinden Nur Yerlitaş yarışmacıyı tanımak için ‘babasıyla ilgili bir soru yöneltti”. Babasını hiç görmediği ortaya çıkan Emel Özkızıltaş soruyu duyduğu anda ağlamaya başladı.

Nur Yerlitaş‘ın ısrarlarına rağmen ayrıntı vermeyen Emel Özkızıltaş, ‘Babasının kendisini yolda görse tanımayacağını’ söyledi.

EMEL ÖZKIZILTAŞ İŞTE O ANLAR VİDEO

Bu Tarz Benim yarışmasının favori yarışmacılarından olan genç ve güzel yarışmacısı Emel Özkızıltaş hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Bizde Kadınlive Kadın Ekibi olarak güzel yarışmacıya başarılar diliyoruz…

BU TARZ BENİM EMEL ÖZKIZILTAŞ KİMDİR? NERELİDİR?

Bu Tarz Benim Emel Özkızıltaş Cinsiyeti : Kadın

Bu Tarz Benim Emel Özkızıltaş Aslen Nereli : İstanbul

Bu Tarz Benim Emel Özkızıltaş Doğum Yeri : İstanbul

Bu Tarz Benim Emel Özkızıltaş Doğum Tarihi : 1986

Bu Tarz Benim Emel Özkızıltaş Kaç Yaşında : Şuanda 29

Bu Tarz Benim Emel Özkızıltaş Boyu : 1,75 cm

Bu Tarz Benim Emel Özkızıltaş Kilosu : 50-55 kg

Bu Tarz Benim Emel Özkızıltaş Göz Rengi : Kahverengi

Bu Tarz Benim Emel Özkızıltaş Saç Rengi : Siyah

Bu Tarz Benim Emel Özkızıltaş Eğitim : Moda eğitimi alıyor

Bu Tarz Benim Emel Özkızıltaş Meslek : Hostes

Bu Tarz Benim Emel Özkızıltaş Twitter : @emelozkiziltass

Bu Tarz Benim Emel Özkızıltaş Instagram : @emelozkiziltass

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu