Kim Kimdir

Bu Tarz Benim ‘Esra Özüver’ Kimdir?

Show TV’nin moda programı Bu Tarz Benim yarışmacılarını Kadınlive kadın ekibi olarak tanıtmaya devam ediyoruz. Bu Tarz Benim güzellerinden olan Esra Özüver kimdir? Hangi elbiseleri giymiştir. İşte Karşınızda Bu Tarz Benim Esra Özüver …

Esra Özüver Hayvanları çok seviyor. Bir tane kurt köpeği var ve onunla her gün yürüyüş yapmaktan çok keyif alıyor. İlerde hayvanlar ile ilgili projelerde yer almak istiyor. Kendinde en çok ellerini beğeniyor. Tarzının farklı olduğunu; güzel olurken mutlaka sevimli de olmaya çalıştığını söylüyor.

Esra Özüver Annesi Suriyeli, babası ise Yugoslav göçmeni. Haldun Dormen Akademisi’ne gitti ve diksiyon eğitimleri aldı. Tümay Özokur Ajansı sayesinde Ateş ve Barut dizisine girdi. Dizide, Nehir adında bir polisi oynuyor.

Ateş Komiser’le büyük bir aşk hikayeleri var. Daha önce ‘Ezogelin’, ve ‘Üç Tatlı Cadı’ dizilerinde oynadı. Amphitrion Müzikali ve reklam filmlerinde yer aldı. Hedeflerini “Ağaca tırmanmak istiyorsan yıldızları hedeflemelisin” sözüyle özetliyor.

bu-tarz-benim-esra-ozuver-1

Eskilerden Türkan Şoray, Şener Şen, Kemal Sunal, Kadir İnanır, yenilerden Özgü Namal, Nurgül Yeşilçay, Kenan İmirzalıoğlu’nu örnek alıyor. Oyuncunun hayat boyu öğrenci kalması gerektiğine inanıyor. “Oyuncu olmasaydım bir restoran açmak isterdim” diyor.

bu-tarz-benim-esra-ozuver-2

ESRA ÖZÜVER KİMDİR ?

Bu Tarz Benim Esra Özüver Cinsiyeti : Kadın

Bu Tarz Benim Esra Özüver Doğum Yeri : İstanbul

Bu Tarz Benim Esra Özüver Doğum Tarihi : 1997

Bu Tarz Benim Esra Özüver Kaç Yaşında : 37

Bu Tarz Benim Esra Özüver Boyu : 1.77 cm

Bu Tarz Benim Esra Özüver Kilosu : 52 kg

Bu Tarz Benim Esra Özüver Göz Rengi : Yeşil

Bu Tarz Benim Esra Özüver Eğitim : Turizm-otelcilik mezunu

Bu Tarz Benim Esra Özüver Twitter : esraozuver

Bu Tarz Benim Esra Özüver İnstagram : esraozuver

bu-tarz-benim-esra-ozuver-3

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu