Kim Kimdir

Bu Tarz Benim ‘Ezgi Baylar’ Kimdir?

Bu Tarz Benim yarışmasının en tarz yarışmacılarından olan Ezgi Baylar en çok ilgi çeken yarışmacılardan biri,  31 yaşında 4 yıllık evli güzel yarışmacı Ezgi Baylar’ın 1.5 yaşında bir kızı var. Kadınlive Kadın ekibi Ezgi Baylar Biyografisini siz değerli okurlar için hazırladık.

bu-tarz-benim-ezgi-baylar-5

Çocuğunu bakıcıya emanet etmemek adına işini ve kariyerini bırakan Ezgi Baylar;  ‘Evli, mutlu, çocuklu bir kadının’ da tarz sahibi olabileceğini göstermek istiyor. Kadınlive Kadın ekibi olarak Ezgi Baylar hakkında merak edilenleri sizler için derledik topladık ve sevgili Kadinlive.com okurları ile paylaşıyoruz.

bu-tarz-benim-ezgi-baylar-1

‘Bu Tarz Benim’ yarışmacısı ‘Ezgi Baylar’, jüri üyelerinden Kemal Doğulu’nun hakkında yorum yapmamasına alındı. Ayrıca çemkirme sözüne de alınan Ezgi Baylar, yarışma için gerçekten emek harcadığını ve yarışmayı önemsediğini belirterek gözyaşlarına hakim olamadı. Kendisi için yorum yapmayan Kemal Doğulu’nun kendisini teselli etmesi ile bir nebze de olsa morali yerine gelen Ezgi Baylar’ın gözyaşlarını Kemal Doğulu sildi. Peki Ezgi Baylar kim? İşte Ezgi Baylar‘ın Biyografisi

bu-tarz-benim-ezgi-baylar-3

EZGİ BAYLAR KİMDİR ?

Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Cinsiyeti : Kadın

Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Doğum Yeri : İstanbul

Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Doğum Tarihi : 1983

Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Kaç Yaşında : 31

Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Boyu : 1.72 cm

Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Kilosu : 50 kg

Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Göz Rengi : Siyah

Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Eğitim : Marmara üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri mezunu

Bu Tarz Benim Ezgi Baylar Meslek : Ekonomist

bu-tarz-benim-ezgi-baylar-4

İlk bölümde özelikle taktığı kolye ile büyük bir ilgi gören Ezgi Baylar güzel yüzü ve uzun boyu ile diğer yarışmacılar taş çıkaracak kadar güzel bir bayan ve herkes yorum kısmından Ezgi Baylar hakkında ki düşüncelerinizi yazın.

bu-tarz-benim-ezgi-baylar-2

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Ezgi Baylar benede güzel bir kız.Güzel vede tarz sahibi kız cumartesi 100.000 lira için giyinmişlerdi.Ezgi Baylar kazanamadı ve Ayşenur Balcı.İkizler kazandı.Hayırlısı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu