Kim Kimdir

Bu Tarz Benim ‘Gülay Hançer’ Kimdir?

Ekranların en fenomen yarışması ve en moda tarz programı olan Bu Tarz Benim yarışmacılarını Kadınlive kadın ekibi olarak siz değerli okuyucularımızla paylaşmaya devam ediyoruz. Bu Tarz Benim yarışmacılarından olan Gülay Hançer hakkındaki geniş çaplı bilgileri derledik topladık ve paylaşıyoruz.

Gülay Hançer Bu Tarz Benim güzeli olan Gülay Hançer, 13 Ekim 2014 tarihinde Kostüm partisi konsept ile kedi kadın kostümü ile ‘Bu Tarz Benim’ yarışmasına konuk olmuş ve beğeni almıştı. Aldığı oylarla 2. sezon Bu Tarz Benim yarışmasına katılmaya hak kazanan isimlerden birisi.

Gülay Hançer, 30 Kasım 2014 tarihinde ikinci sezon başlayan ‘Bu Tarz Benim’ adlı yarışma programına katıldı. Safiye Soyman ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı’nın konuk jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Öykü Serter‘in üstlendiği programın jüri kadrosunda, Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Programın Yeni Sezon Eleme Gecesi’nde ünlü modacı Erol Albayrak defilesi de yapıldı.

bu-tarz-benim-gulay-hancer-kimdir-1

GÜLAY HANÇER NE DİYOR ? : 4 ay önce Viyana’dan İstanbul’a taşındım. Orada modellik yapıyordum. Şu an çalışmıyorum. Bana yakışan bir karakter olsun istedim. Herkes beni ‘kedi kız’ olarak tanıdı. içimde az biraz bir ‘kedi’ var. Bu yüzden ‘Kedi Kız’ olmayı seçtim. Ama bundan sonra daha da farklı göreceksiniz beni. Sürprizlere şimdiden hazırlanın diyor.

Bu Tarz Benim yarışmacısı Gülay Hançer hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşa bilirsiniz. Kadınlive kadın ekibi olarak bizde bu güzel ve başarılı yarışmacıya sonsuz başarılar diliyoruz…

bu-tarz-benim-gulay-hancer-kimdir-2

BU TARZ BENİM GÜLAY HANÇER KİMDİR? NERELİDİR?

Bu Tarz Benim Gülay Hançer Cinsiyeti : Kadın

Bu Tarz Benim Gülay Hançer Aslen Nereli : Sivas

Bu Tarz Benim Gülay Hançer Doğum Yeri : Viyana

Bu Tarz Benim Gülay Hançer Doğum Tarihi : 1982

Bu Tarz Benim Gülay Hançer Kaç Yaşında : Şuanda 33

Bu Tarz Benim Gülay Hançer Boyu : 1,80 cm

Bu Tarz Benim Gülay Hançer Kilosu : 60 kg

Bu Tarz Benim Gülay Hançer Göz Rengi : Siyah

Bu Tarz Benim Gülay Hançer Saç Rengi : Siyah

Bu Tarz Benim Gülay Hançer Eğitim : modelist, modellik

Bu Tarz Benim Gülay Hançer Meslek : model

Bu Tarz Benim Gülay Hançer Twitter : Hesabı yok

Bu Tarz Benim Gülay Hançer Instagram : @sivaskiz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu