Kim Kimdir

Bu Tarz Benim ‘Gülnihal Candan’ Kimdir?

Show TV ekranlarının fenomen yarışma programı Bu Tarz Benim yarışması 2. sezon yarışmacıların Kadınlive Kadın ekibi olarak tanıtmaya devam ediyoruz. Bu Tarz Benim moda yarışma programı 2. sezon yarışmacılarından olan Gülnihal Candan’ı tanıyalım.

Bu Tarz Benim moda yarışma programı tüm bayanlar tarafından oldukça sık izlenen ve iyi kötü herkes tarafından yorumlara ve beğenilere son derece açık bir yarışma programıdır.

Bu Tarz Benim yarışmasının güzel yarışmacısı Gülnihal Candan fiziği ile ön plana çıkıyor. Yarışmayı oldukça severek seyrettiği ve daima bu şekilde bir moda yarışmasında yer almak istediğini söyleyen. Gülnihal Candan jüri üyelerinin de dikkatini çekmeyi başarmıştır. Güzel yarışmacı Gülnihal Candan‘ın şimdiden hayran kitlesine ulaştı. Ve en popüler isimlerden birisi haline gelmiş durumda. Gülnihal Candan‘a Kadınlive Kadın Ekibi olarak başarılar diliyoruz.

GÜLNİHAL CANDAN NEDİYOR : Hukuk öğrencisiyim. Kendi tarzımı göstermek için bu yarışmaya katıldım. En çok Kemal Doğulu’dan korkuyorum ve en çok Nur Yerlitaş’ı seviyorum diyor. güzel ve sempatik yarışmacıya başarılar dileriz.

Cilveli Gülnihal, ‘Light erkek’ istiyor. Sebebi de kendisinin çok zeki olmasıymış. Güzel yarışmacı Gülnihal Candan hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşın.

bu-tarz-benim-gulnihal-candan-kimdir-1

GÜLNİHAL CANDAN KİMDİR ?

Bu Tarz Benim Gülnihal Candan Cinsiyeti : Kadın

Bu Tarz Benim Gülnihal Candan Doğum Yeri : Mersin

Bu Tarz Benim Gülnihal Candan Doğum Tarihi : 1995

Bu Tarz Benim Gülnihal Candan Kaç Yaşında : Şuanda 20

Bu Tarz Benim Gülnihal Candan Boyu : 1,65 cm

Bu Tarz Benim Gülnihal Candan Kilosu : 61 kg

Bu Tarz Benim Gülnihal Candan Göz Rengi : Ela

Bu Tarz Benim Gülnihal Candan Eğitim : Hukuk Fakültesi Okuyor

Bu Tarz Benim Gülnihal Candan Meslek : Öğrenci

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu