Kim Kimdir

Bu Tarz Benim ‘İdil Naz Kaluç’ Kimdir?

Show TV ve TV8 ekranlarının vazgeçilmez gündüz kuşağı tarz ve moda yarışması Bu Tarz Benim yarışmacıları ile de gündemden düşmüyor. Bu Tarz Benim yarışmasının bir güzeli de İdil Naz Kaluç’dır. Genç ve güzel yarışmacı hakkındaki bilgileri Kadınlive Kadın ekibi olarak sizler için derledik topladık ve sunuyoruz.

Bu Tarz Benim yarışmasının en dikkat çeken isimlerinden biri İdil Naz Kaluç. Henüz çok genç olan yarışmacı bir instagram fenomeni. Bu Tarz Benim yarışmasında güzelliği ve tarzı ile göz dolduruyor. Sivri dili ile de dikkat çeken İdil Naz Kaluç bir hayli hayran kitlesine ulaşmıştır.

Bu Tarz Benim yarışmasında İdil Naz Kaluç en çok dikkat çeken yarışmacı oldu. 19 yaşındaki İdil Naz Kaluç İstanbul doğumlu. Beden eğitimi antrenörlüğü okuyan İdil Naz Kaluç yarışmada pek çok arkadaşı ile tartışmaya giriyor.

İdil Naz Kaluç genç ve güzel yarışmacı yüzmek ve spor yapmaktan hoşlanıyor. Hoşlanmasının yanı sıra pilates eğitmenliği gibi işlerle de kendisini meşgul ediyor.

Bu Tarz Benim renk katacak isimlerden biri olan genç yarışmacı, sosyal medya üzerindeki yaklaşık on sekiz bin takipçisi ile dikkat çekiyor. Oyuncu olmayı düşünen İdil Naz Kaluç, sosyal çevresi tarafından havalı olarak bilindiğini söylüyor. Kendisinin hazır cevap olarak görmekte.

Gündüz Kuşağının reyting rekorları kıran moda ve tarz yarışması Bu Tarz Benim’in güzeli İdil Naz Kaluç hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından yazabilirsiniz. Bizde Kadınlive Ekibi olarak güzel yarışmacı İdil Naz Kaluç yarışma boyunca başarılarının devamını diliyoruz…

bu-tarz-benim-idil-naz-kaluc-kimdir-1

İDİL NAZ KALUÇ KİMDİR? NERELİDİR?

Bu Tarz Benim İdil Naz Kaluç Cinsiyeti : Kadın

Bu Tarz Benim İdil Naz Kaluç Doğum Yeri : İstanbul

Bu Tarz Benim İdil Naz Kaluç Doğum Tarihi : 1996

Bu Tarz Benim İdil Naz Kaluç Kaç Yaşında : Şuanda 19

Bu Tarz Benim İdil Naz Kaluç Boyu : 1,67 cm

Bu Tarz Benim İdil Naz Kaluç Kilosu : 50 kg

Bu Tarz Benim İdil Naz Kaluç Göz Rengi : Kahverengi

Bu Tarz Benim İdil Naz Kaluç Saç Rengi : Koyu Bakır

Bu Tarz Benim İdil Naz Kaluç Eğitim : Beden eğitimi antrenörlüğü

Bu Tarz Benim İdil Naz Kaluç Meslek : Öğrenci – Okuyor

Bu Tarz Benim İdil Naz Kaluç Twitter : @idilnazkaluuc

Bu Tarz Benim İdil Naz Kaluç Instagram : @idilnazkaluc

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu