Kim Kimdir

Bu Tarz Benim ‘İrem Özcan Sonja’ Kimdir?

Show TV ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağının reyting rekorları kıran moda ve tarz yarışması Bu Tarz Benim yarışmacıları ile gündemden düşmek bilmiyor. Bu Tarz Benim yarışmacılarından olan İrem Özcan (Sonja) kimdir? nerelidir? merak konusu oldu. Kadınlive kadın ekibi olarak İrem Özcan (Sonja) hakkındaki biyografisini derledik topladık Kadinlive.com okurlarına sunuyoruz. 

Bu Tarz Benim moda yarışması bir güzelide İrem Özcan (Sonja)’dır. Show TV Bu Tarz Benim ikinci sezon yarışmacıları arasında olan güzel yarışmacı İrem Özcan sivri dili ile tanınmıştır. İrem Özcan (Sonja) 1989 yılında İzmir de doğmuştur. Bu Tarz Benim yarışmasında renkli kişiliği ve güzelliği ile dikkat çeken İrem Özcan yarışmanın favori isimleri arasında yerini almış durumdadır.

Bu Tarz Benim İrem Özcan Yarışmada kavgaları ile tanınan ve hemen hemen her programda tartışan güzel yarışmacı dans etmeyi ve çocuklarla ilgilenmeyi çok sevdiğini söylüyor.

Güzel yarışmacı İrem Özcan Sonja dansta olan hünerlerini yarışmada da göstermiş durumdadır. Sunucu Ebru Akel’in isteği üzerine dans eden İrem Özcan muhteşem dansı ile herkesin beğenisini kazanmıştır.

İrem Özcan Sonja yarışmada değişik simalardan birisi İrem Özcan Sonja önümüzdeki günlerde nasıl bir performans gösterecek hep birlikte göreceğiz. Güzel yarışmacı İrem Özcan Bu Tarz Benim adlı yarışmaya izmir’den katılıyor. Show TV Bu Tarz Benim yarışmasında kıyasıya yarışıyor.

Ekranların sevilen moda ve tarz programı Bu Tarz Benim İrem Özcan Sonja hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından yazabilirsiniz. Bizde Kadınlive Kadın ekibi olarak Güzel yarışmacı İrem Özcan’a yarışma hayatında başarılar diliyoruz…

bu-tarz-benim-irem-ozcan-sonja-kimdir-1

BU TARZ BENİM İREM ÖZCAN (SONJA) KİMDİR? NERELİDİR?

Bu Tarz Benim İrem Özcan Sonja Cinsiyeti : Kadın

Bu Tarz Benim İrem Özcan Sonja Doğum Yeri : İzmir

Bu Tarz Benim İrem Özcan Sonja Doğum Tarihi : 1989

Bu Tarz Benim İrem Özcan Sonja Kaç Yaşında : Şuanda 26

Bu Tarz Benim İrem Özcan Sonja Boyu : 1,69 cm

Bu Tarz Benim İrem Özcan Sonja Kilosu : 55 kg

Bu Tarz Benim İrem Özcan Sonja Göz Rengi : Kahverengi

Bu Tarz Benim İrem Özcan Sonja Saç Rengi : Bakır Kahve

Bu Tarz Benim İrem Özcan Sonja Eğitim :

Bu Tarz Benim İrem Özcan Sonja Meslek : model

Bu Tarz Benim İrem Özcan Sonja Twitter :

Bu Tarz Benim İrem Özcan Sonja Instagram :

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu