Kim Kimdir

Bu Tarz Benim ‘İvana Sert’ Kimdir?

Show TV‘nin en tarz yarışma programı olan Bu Tarz Benim Jüri üyelerinden İvana Sert Kimdir? Kadınlive kadın ekibi olarak sizler için İvana Sert hakkındaki bilgileri derledik topladık. Bu Tarz Benim Programının güzel jüri üyesi İvana Sert‘i tanıyalım.

bu-tarz-benim-ivana-sert-1

İvana Sert 16 yaşına kadar bale ve piyano eğitimi almış olmasına rağmen mankenlik yapmakta karar almış ve mankenliğe başlamıştır. Sıbistanda ‘Belgrad Güzeli’ seçildikten sonra, Miss Yugoslavya‘ya katılır ve ardından Türkiye‘de düzenlenen Miss Globe‘a davet edilir.

Türkiye‘ye geldiğinde bir sürü talihsizlik yaşamış, Bütün valizleri Sırbistan‘da kalmış, final günü de kafasını duvara çarpmış ve üç dikiş atılmış, dikişleri alan doktorun da tacizine uğramıştır. Bütün bu olaylardan sonra ve Avrupa‘da Türkiye bakış açısı da eklenince. Aslında Türkiye‘den o zamanlar çok korkuyordum çünkü dünya Türkiye‘ye çok başka bir gözle bakıyor. Ama şimdi aşığım buraya; burası ilk ülkem, Sırbistan ikinci sırada. diyebilmektedir. iş adamı Yurdal Sert ile evliliğinden 1 oğlu vardır.

bu-tarz-benim-ivana-sert-2

Bugün Ne Giysem adlı yarışmanın ünlü jürilerinden birisidir. İvana Sert tarafından tasarlandı. Nişan taşında açtığı store ile de ünlü markaların ürünlerini satan İvana Sert, yakınlarda aynı filmde kullanılan yüzüğü de satışa sunacakmış. İvana Sert şimdilerde ise sunduğu Bu Tarz Benim programının jüri üyeliğini yapmaktadır.

bu-tarz-benim-ivana-sert-3

İvana Sert aynı zamanda eski manken ve stilisttir. 2002 yılında Türkiye’ ye yerleşmiş ve 2004 yılında ünlü iş adamı Yurdal Sert ile hayatını birleştirmiştir. 2006 yılında bu evlilikten Kayon Ateş adında bir oğulları olmuştur. Çift, 2013 yılında 2 yıl süren dava neticesinde boşanmışlardır. Boşanma sürecinde eşi Yurdal Sert, İvana Sert’ in kendisini en yakın arkadaşıyla aldattığını iddia etmiştir.

bu-tarz-benim-ivana-sert-4

İVANA SERT KİMDİR ?

Bu Tarz Benim İvana Sert Cinsiyeti : Kadın

Bu Tarz Benim İvana Sert Doğum Yeri : Sırbıstan Belgrad

Bu Tarz Benim İvana Sert Doğum Tarihi : 25 Ekim 1979

Bu Tarz Benim İvana Sert Kaç Yaşında : 35

Bu Tarz Benim İvana Sert Boyu : 1,67 cm

Bu Tarz Benim İvana Sert Kilosu : 55 kg

Bu Tarz Benim İvana Sert Göz Rengi : Yeşil

Bu Tarz Benim İvana Sert Burcu : Akrep

Bu Tarz Benim İvana Sert Meslek : Sunucu, Moda Tasarımcı

Bu Tarz Benim İvana Sert Uğraştığı Spor : Kick – box yaparak form tutuyor.

Bu Tarz Benim İvana Sert : Kemal Doğulu  Nur Yerlitaş eşlik etmektedir.

İvana Sert Twitter : @ivanasertivana

İvana Sert Instagram : @ivanasertivana

Bu Tarz Benim yarışma programının güzel ve sempatik jüri üyesi İvana Sert hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

bu-tarz-benim-ivana-sert-5

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu