Kim Kimdir

Bu Tarz Benim ‘Kemal Doğulu’ Kimdir?

Show TV’nin en moda ve tarz programından olan Bu Tarz Benim Jüri üyelerinden Kemal Doğulu Kimdir? Kadınlive kadın ekibi olarak sizler için Kemal Doğulu hakkındaki bilgileri derledik topladık. Bu Tarz Benim Programının popüler jüri üyesi Kemal Doğulu’yu tanıyalım.

bu-tarz-benim-kemal-dogulu

Kemal Doğulu Uzun süre sanatçıların imaj makerlığını, makyözlüğünü, kuaförlüğünü, fotoğrafçılığını ve modelistliğini yaptı. 2006 senesinde tanıştığı.

Hande Yener’in Hande Maxi adlı maxi single‘sinde sanatçının fotoğrafçılığını ve imaj markerlığını yaptı. Hande Maxi’den itibaren Hande Yener ile çok samimi olan Kemal Doğulu, sanatçının bundan sonraki albümlerinde sanat yönetmenliğini, fotoğrafçılığını ve kliplerinin de yönetmenliğini üstlendi.

bu-tarz-benim-kemal-dogulu-4

Kemal Doğulu‘nun Şarkıcılığa başlaması ise bir gün Hande Yener’in konserine kendi vokalisti gelmeyince Kemal Doğulu’nun yer almasıyla başladı. Hande Yener ve Erol Temizel, Kemal Doğulu’yu çok beğenip proje yapmaya karar verdiler. Bunun sonuncunda da Kemal Doğulu 2008 yılının Ocak ayında ‘1 Yerde’ adını verdiği verdiği elektronik müzik tarzındaki maxi singlelını çıkardı.

bu-tarz-benim-kemal-dogulu-3

Maxi single’ın ilk klibi olarak albüm ile aynı ismi taşıyan ‘1 Yerde’ adlı şarkıya çekildi. Şubatın başlarında MTV Türkiye’de yayınlandı. Martın başında ise MTV’nin bütün dünyada yayınlanan kanalında yayınlandı ve kısa süre sonra World Chart Exskpress (World Top 10) listesine girdi ve Nisanın başında ise 1 numaraya kadar yükselerek tam 4 hafta üst üste 1 numarada yer aldı. Maxi single’ın 2.klibi ise ‘Nedense, Nedense?’ adlı şarkıya çekildi. Klip Temmuz sonunda çekildi ve 3 Ağustos 2008 günü de ilk kez Kral TV’de yayınlandı.

bu-tarz-benim-kemal-dogulu-1

KEMAL DOĞULU KİMDİR ?

Bu Tarz Benim Kemal Doğulu Cinsiyeti : Erkek

Bu Tarz Benim Kemal Doğulu Doğum Yeri : Mersin

Bu Tarz Benim Kemal Doğulu Doğum Tarihi : 14 Ekim 1979

Bu Tarz Benim Kemal Doğulu Kaç Yaşında : Şuanda 35

Bu Tarz Benim Kemal Doğulu Boyu : 1.78

Bu Tarz Benim Kemal Doğulu Kilosu : 70-75 kg

Bu Tarz Benim Kemal Doğulu Göz Rengi : Yeşil

Bu Tarz Benim Kemal Doğulu Burcu : Terazi

Bu Tarz Benim Kemal Doğulu Eğitim : Üniversite – pazarlama okudu.

Bu Tarz Benim Kemal Doğulu Meslek : Tasarımcı, Fotoğrafçı, Pop şarkıcı

Bu Tarz Benim Kemal Doğulu Kardeşi : Oyuncu Kadir Doğulu’dur

Kemal Doğulu Twitter : @KemalDogulu

Kemal Doğulu Instagram : @KemalDogulu 

bu-tarz-benim-kemal-dogulu-2

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu