Kim Kimdir

Bu Tarz Benim ‘Lidya Brylova’ Kimdir?

Show TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden büyük ses getiren Bu Tarz Benim adlı moda yarışması yeni sezon ve yeni jüri üyesiyle birlikte izleyicisini ekrana kitlemeye devam ediyor. Bu Tarz Benim moda yarışmasının güzel yarışmacılarını sizler değerli okurlarımız için paylaşmaya devam ediyoruz. Bu Tarz Benim yarışmacısı olan Lidya Brylova yarışmaya katıldığı günden beri kimdir? nerelidir? gibi merak konusu olan güzel bir yarışmacı. Lidya Brylova hakkındaki detaylı bilgileri derledik topladık sizler için kaleme aldık.

Bu Tarz Benim yarışmasında en tarz olmak için yarışacak olan Lidya Brylova yarışmanın en deneyimli adaylarından biridir. Ebru Akel‘in sunduğu, Cemil İpekçi, Sibel Arna, Umut Eker ve Chloe Loughnan Ortaç’ın jüriliğini yaptığı yarışmada Lidya Brylova’nın rakipleri: Ecem Akkaya, Nil Anka, Serpil Gök, Özde Özkan, Çağla Yıldırım, Öykü Ekinci, Müge Ökmen, İrem Özcan, İdil Naz Kaluç, Buse Akbaşak, Duygu Harman, Aygün Aydın, Lidya Brylova, Nazlı Tepetaş.

Lidya Brylova 10 yaşında Türkiye’ye yerleşmiş. İstanbul’da yaşamaktadır. Uluslararası ilişkiler bölümünde okumakta olan güzel yarışmacı. ‘Asil Çağıl Event Office’ ajansına bağlı olarak modellik yapmaktadır.

Lidya Brylova 2014 yılında Fashion TV partilerinden olan Levent Edition Otel‘de gerçekleştirilen defilede moda tasarımcısı Sevgi Yıldırım Kreasyonunu 35 model ile birlikte sunmuştur. Ayrıca Lidya Brylova‘nın kendi hobileri var bunlar ; bale, voleybol, dans, fitness, yüzme, kayak, pilates güzel yarışmacı Lidya Brylova‘nin hobileri arasındadır.

Fenomen yarışma Bu Tarz Benim Lidya Brylova hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından yazabilirsiniz. Bizde Kadınlive Kadın ekibi olarak güzel ve çekici yarışmacı olan Lidya Brylova sonsuz başarılarının devamını diliyoruz…

bu-tarz-benim-lidya-brylova-kimdir-1

BU TARZ BENİM LİDYA BRYLOVA KİMDİR? NERELİDİR?

Bu Tarz Benim Lidya Brylova Cinsiyeti : Kadın

Bu Tarz Benim Lidya Brylova Doğum Yeri : İstanbul

Bu Tarz Benim Lidya Brylova Doğum Tarihi : 1990

Bu Tarz Benim Lidya Brylova Kaç Yaşında : Şuanda 25

Bu Tarz Benim Lidya Brylova Boyu : 1,78 cm

Bu Tarz Benim Lidya Brylova Kilosu : 57 kg

Bu Tarz Benim Lidya Brylova Göz Rengi : Ela

Bu Tarz Benim Lidya Brylova Saç Rengi : Sarı

Bu Tarz Benim Lidya Brylova Vücut Ölçüleri : 83-64-91

Bu Tarz Benim Lidya Brylova Ayakkabı Numarası : 39

Bu Tarz Benim Lidya Brylova Eğitim : Uluslararası İlişki

Bu Tarz Benim Lidya Brylova Meslek : Model, Danscı

Bu Tarz Benim Lidya Brylova Twitter : @lidiyabrylova

Bu Tarz Benim Lidya Brylova Instagram : @lidiyabrylova

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu