Kim Kimdir

Bu Tarz Benim ‘Melek Balkan’ Kimdir?

Show TV’nin sevilen yarışmasını İvana Sert, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun jüri üyeliğini üstlendiği ve Öykü Serter’in sunuculuğunu yaptığı Bu Tarz Benim yarışması yarışmacılarıyla ve yarışmada yaşanan olaylarla gündemden düşmüyor. Bu yazımızda sizlere yarışmanın başarılı yarışmacılarından olan Begüm Kütük’e olan benzerliğiyle ile ‘Melek Balkan’ hakkında Kadınlive kadın ekibi olarak derlediğimiz bilgileri sunacağız.

Melek Balkan daha önceleri Bana Herşey Yakışır programına’da katıldı. İzmir‘de yaşan güzel yarışmacı Bu Tarz Benim yarışması için İstanbul‘a geldi. Bu Tarz Benim yarışmasının iddialı yarışmacı Melek Balkan izleyici tarafından sevilen bir yarışmacı olmayı başarmış gibi görünüyor.

bu-tarz-benim-melek-balkan-1

Melek Balkan , profesyonel bir voleybolcu. Sakatlık geçirdikten sonra voleybolu bırakmak zorunda kalan. Güzel yarışmacı İzmir’de yaşıyor Melek Balkan Bu Tarz Benim yarışması için İstanbul’a gelip. Kendi kıyafetlerini dikiyor. Ayakkabıya düşkünü ve 47 çift ayakkabısı olduğunu söylüyor. Çok iyi taklit yapıyor. Kendinde en çok yüzünü beğeniyor. En sevmediği ise omuzlarının geniş olması. Güzel yarışmacı Melek Balkan İyi bir stilist olmak istiyor.

MELEK BALKAN KİMDİR ?

Bu Tarz Benim Melek Balkan Cinsiyeti : Kadın

Bu Tarz Benim Melek Balkan Doğum Yeri : İzmir

Bu Tarz Benim Melek Balkan Doğum Tarihi : 1990

Bu Tarz Benim Melek Balkan Kaç Yaşında : 24

Bu Tarz Benim Melek Balkan Boyu : 1.80 cm

Bu Tarz Benim Melek Balkan Kilosu : 70 kg

Bu Tarz Benim Melek Balkan Göz Rengi : Ela

Bu Tarz Benim Melek Balkan Meslek : Voleybolcu

bu-tarz-benim-melek-balkan-2bu-tarz-benim-melek-balkan-3

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu