Kim Kimdir

Bu Tarz Benim ‘Nazlı Hamarat’ Kimdir?

Ekranların en fenomen ve en tarz yarışma programı Bu Tarz Benim Kimdir? Nerelidir? Bu Tarz Benim yeni yarışmacısı olan Nazlı Hamarat hakkında detaylı bilgileri sizler için derledik topladık…

Nazlı Hamarat “ikoncan” olarak tanınan sarışın şarkıcılar furyasındandır. Kendisi Bu Tarz Benim’in iddialı yarışmacılarından biri olmuştur. Özellikle 24 saat parçası ile adından söz ettirmiştir.

Nazlı Hamarat Ben bu programda kendi tasarımlarımı tanıtmak istiyorum farklı bir tarzım olduğunu düşünüyorum. Kendi tasarımlarımı tanıtmak ve bu program sayesinde kendi markamı yaratmak istiyorum. Profesyonel olarak şarkı söylüyorum. Bir de single’ım var. Ama moda sektörüne el atmak istiyorum, zaten tasarım okuluna başlayacağım diyor.

Nazlı Hamarat  televizyon mezunudur. Bandırma doğumlu olan Nazlı Hamarat programa katıldığı ilk bölümde, yarışmacıların tarzını hiç beğenmediğini ve birinci olmak için yarışmaya katıldığını söyledi. İddialı giyim tarzıyla gündeme gelen Nazlı Hamarat‘ın ilk kostümü çok iddialı bulununca jüri üyeleri günlük kıyafetiyle gelmesini istedi. Sahne arkasında kostümünü değiştiren Nazlı Hamarat günlük kıyafetleriyle bir kez daha jürinin karşısına çıkınca yıldızı kapmayı başardı.

Babası Marmara Sineması’nın sahibi Zekai Hamarat’tır. Ailesinin tam 25 yıl sonra olan çocuğudur. Bundan dolayı mucize bebek olarak anılıyor.

NAZLI HAMARAT KİMDİR?

Bu Tarz Benim Nazlı Hamarat Cinsiyeti : Kadın

Bu Tarz Benim Nazlı Hamarat Doğum Yeri : Bandırma

Bu Tarz Benim Nazlı Hamarat Doğum Tarihi : 1988

Bu Tarz Benim Nazlı Hamarat Kaç Yaşında : Şuanda 27

Bu Tarz Benim Nazlı Hamarat Boyu : 1,70 cm

Bu Tarz Benim Nazlı Hamarat Kilosu : 60 kg

Bu Tarz Benim Nazlı Hamarat Göz Rengi : Kahverengi

Bu Tarz Benim Nazlı Hamarat Eğitim : Ege Üniversitesi Radyo Sinema

Bu Tarz Benim Nazlı Hamarat Meslek : Şarkıcı, Müzisyen

Bu Tarz Benim Nazlı Hamarat Twitter : @nazlihamarat

Bu Tarz Benim Nazlı Hamarat Facebook : facebook.com/nazlihamarat

bu-tarz-benim-nazli-hamarat-kimdir-2

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu