Magazin

Bu Tarz Benim Nazlı Hamarat’ın 60 Bin TL’lik Elbisesi!

Son günlerde merak edilen Bu Tarz Benim Nazlı Hamarat kimdir? Nazlı hamarat 60 bin TL’lik Eski para ile 60 Milyarlık elbisesi ile hava attı. Nazlı Hamarat yazımızın detayında…

Bu Tarz Benim TV8 ekranlarında tanımaya başladığımız Nazlı Hamarat 60 bin TL’lik yani eski para ile 60 milyarlık elbisesi, kıyafeti ile programa damga vurdu. Sadece tek bir elbiseye 60 bin TL verdiğini ve hatta şuanda elbisenin ne olduğunu da bilmediğini söyleyene Nazlı hamarat, Jüri üyelerini şaşırttı.

Daha önce şarkıcılıkta yapmış olan Nazlı hamaratın elbisesini merak ediyorsanız yakın zamanda giyeceği programda takip edebilirsiniz.  Her ne kadar araştırmış olsak da Nazlı Hamarat’ın pahalı elbisesine ulaşamadık…

Şarkıdan oluşan maxi single’ı için iki yıl boyunca durmadan çalışan Nazlı Hamarat, Türkiye’nin yeni ‘show girl’ü olarak lanse edil oyar. hamarat sahnede sadece şarkı söylemekle yetinmeyip dünyaca ünlü Jennifer Lopez, Britney Spears gibi kendi ekibiyle show yapıyor. Profesyonel dans eden Nazlı Hamarat çok uzun yıllar dans eğitimi almış ve bu eğitim halen devam ediyor.

Nazlı Hamarat Ben bu programda kendi tasarımlarımı tanıtmak istiyorum farklı bir tarzım olduğunu düşünüyorum. Kendi tasarımlarımı tanıtmak ve bu program sayesinde kendi markamı yaratmak istiyorum. Profesyonel olarak şarkı söylüyorum. Bir de single’ım var. Ama moda sektörüne el atmak istiyorum, zaten tasarım okuluna başlayacağım diyor.

Bu Tarz Benim Nazlı Hamarat Kimdir? Nerelidir? gibi merak konusu olan güzel ve başarılı yarışmacı hakkında Kadinlive Kadın ekibi olarak bilgilerini derledik topladık Nazlı Hamarat hakkındaki detaylı bilgiler için tıklayınız : NAZLI HAMARAT KİMDİR?

“60 milyarlık elbisem var ama nerde olduğunu bilmiyorum”

TV8′in moda yarışması Bu Tarz Benim’in bugünkü bölümüne en iddialı ismi Nazlı Hamarat damgasını vurdu. Nazlı Hamarat’ın ”Benim 60 milyarlık (60 Bin TL)’lık bir elbisem var ama şuan nerde olduğunu bilmiyorum” açıklaması başta sunucu Öykü Serter olmak üzere tüm izleyenleri şaşırttı.

60 MİLYARLIK ELBİSE VİDEO İZLE!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu