Kim Kimdir

Bu Tarz Benim ‘Nur Bozar’ Kimdir?

Bu Tarz Benim yarışmasının en güzel yarışmacılarından olan Nur Bozar kim? olduğu merak edilirken, hayranları bu gece nasıl bir kıyafet ile ekranlara çıkacak merak ediyor. Nur Bozar Bu Tarz Benim yarışmasının güzel yarışmacısı Nur Bozar hakkındaki bilgileri sizler için Kadınlive kadın ekibi olarak derledik.

bu-tarz-benim-nur-bozar-kimdir

Bu Tarz Benim yarışmacısı Nur Bozar Türkan Şoray‘a benzerliğiyle dikkatleri üzerine çekerken, yarışmanın en güzel isimlerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Bu Tarz Benim en çok sevilen ismi Nur Bozar güzelliğiyle büyülüyor. Nur Bozar Bu Tarz Benim yarışmacısı klipte oynadığını söyledi.

Nur Bozar ekranlara yabancı değil. “Babutsa” müzik grubunun “Yanayım Yanayım” adlı klibinde oynamıştır. Ve “Doğuş Çay” reklamında da oynamıştır.

Nur Bozar ayrıca mankenlik yapan Bozar, 2012 Miss Model Off Turkey yarışmasında basın güzeli ödülüne layık görülmüştür. Nur Bozar en çok gözlerini beğeniyormuş ve kendisini Türkan Şoray’a benzetiyor. Bu Tarz Benim yarışmacısı Nur Bozar kazandığı para ile ev almak istiyor. Güzel yarışmacının en büyük hayali ise yunuslar ile yüzmek olduğunu söylüyor.

bu-tarz-benim-nur-bozar-kimdir-3

Nur Bozar Kimdir?

Bu Tarz Benim Nur Bozar Cinsiyeti : Kadın

Bu Tarz Benim Nur Bozar Doğum Yeri : İstanbul

Bu Tarz Benim Nur Bozar Doğum Tarihi : 1990

Bu Tarz Benim Nur Bozar Kaç Yaşında : 24

Bu Tarz Benim Nur Bozar Boyu : 1.74 cm

Bu Tarz Benim Nur Bozar Kilo : 53 kg

Bu Tarz Benim Nur Bozar Göz Rengi : Siyah

Bu Tarz Benim Nur Bozar Eğitim : Üniversite öğrencisi

Bu Tarz Benim Nur Bozar Meslek : Mankenlik, Modellik, Reklam oyunculuğu

bu-tarz-benim-nur-bozar-kimdir-2bu-tarz-benim-nur-bozar-kimdir-1nur-bozar-fotograflari-1 nur-bozar-fotograflari-2 nur-bozar-fotograflari-3

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu