Kim Kimdir

Bu Tarz Benim ‘Nur Yerlitaş’ Kimdir?

Show TV ekranlarının fenomenleşen en tarz yarışma programı olan Bu Tarz Benim Jüri üyelerinden Nur Yerlitaş Kim? Kadınlive kadın ekibi olarak sizler için Nur Yerlitaş hakkındaki bilgileri derledik topladık. Bu Tarz Benim Programının güzel jüri üyesi Nur Yerlitaş‘ı tanıyalım.

Nur Yerlitaş 80’li yıllarda Paris‘ten, Milano‘dan valiz içinde getirdiği kıyafetleri satarak modacılığa başlamıştır. Kendisini “Arızalı” olarak tarif eden Nur Yerlitaş, stres atmak için bulaşık yıkıyor. Bazen gecenin bir saati geceliğinin üstüne palto giyip bir kafeye gidiyor.

Nur Yerlitaş, Nişantaşı’nda ikamet etmektedir. İtalya‘nın Milano kentinde de yüksek tavanlı minik bir dairesi var. Mutfağında iki buzdolabı var. Birinde meyveler, içecekler, diğerinde pasta tipi yiyecekler bulunuyor.

bu-tarz-benim-nur-yerlitas-2

Nur Yerlitaş’ın evinde iki yardımcısı var, banyoda hamam usulü yıkanıyor. Her sabah yardımcıları tarafından taslarla, keselerle yıkanıyor.

Nur Yerlitaş, Derin Mermerci ve Bülent Ersoy‘a da elbise dikiyor. Ajda Pekkan, Bülent Ersoy, Sibel Can, Petek Dinçöz ve Seda Sayan‘ın sahne kostümlerini hep Nur Yerlitaş dikiyor.

Nur Yerlitaş, 2007 yılında Show TV‘de Şebnem Dönmez‘in sunuculuğunu yaptığı ‘Bak Kim Dans Ediyor’ adlı yarışmada jüri üyeliği yaptı.

bu-tarz-benim-nur-yerlitas-3

2011 yılında Show TV’de yayınlanan ‘Bugün Ne Giysem’ adlı yarışmada jüri üyeliği yaptı. Diğer jüri üyeleri ise Moda Tasarımcısı İvana Sert, Hakan Akkaya ve Kareograf Uğurkan Erez oldu.

Nur Yerlitaş Hiç evlenmediği hatta sevgilisi var gibi ekranlarda hiç boy göstermediğini söylemek gerekir. Güzellik ve cilt bakımına oldukça fazla dikkat ediyor ve her gün düzenli olarak güzelliğine önem veriyor bakım yaptırıyor. Bundan öncede çeşitli yarışmalarda jüri üyeliği yapmış, sivri dilli lafını esirgemeyen nadir kişilerden birisi.

Nur Yerlitaş Şimdilerde ise Show TV‘nin fenomenleşen programı Bu Tarz Benim yarışmasın’da jüri üyeliği yapıyor.

bu-tarz-benim-nur-yerlitas-4

NUR YERLİTAŞ KİMDİR ?

Bu Tarz Benim Nur Yerlitaş Cinsiyeti : Kadın

Bu Tarz Benim Nur Yerlitaş Doğum Yeri : Vefa / İstanbul

Bu Tarz Benim Nur Yerlitaş Doğum Tarihi : 11 Aralık 1960

Bu Tarz Benim Nur Yerlitaş Kaç Yaşında : Şuanda 54

Bu Tarz Benim Nur Yerlitaş Boyu : 1,68 cm

Bu Tarz Benim Nur Yerlitaş Kilosu : 95 kg

Bu Tarz Benim Nur Yerlitaş Göz Rengi : Kahverengi

Bu Tarz Benim Nur Yerlitaş Saç Rengi : Siyah

Bu Tarz Benim Nur Yerlitaş Burcu : Yay

Bu Tarz Benim Nur Yerlitaş Meslek : Moda, Tasarımcı

Bu Tarz Benim Nur Yerlitaş : Kemal Doğulu  İvana Sert eşlik etmektedir.

Nur Yerlitaş Twitter : @NurrYerlitass

Nur Yerlitaş Instagram : @NurrYerlitass

Nur Yerlitaş Websta : @nuryerlitas

Bu Tarz Benim yarışma programının güzel ve sempatik jüri üyesi Nur Yerlitaş hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

bu-tarz-benim-nur-yerlitas-5

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu