Kim Kimdir

Bu Tarz Benim ‘Öykü Serter’ Kimdir?

Ekranların en fenomen moda yarışması olan Bu Tarz Benim güzel sunucusu Öykü Serter Kim? Kadınlive Kadın ekibi olarak en tarz yarışma programı olan Bu Tarz Benim yarışmasını tanıtmaya devam ediyoruz. İşte Öykü Serter’in Biyografisi …

bu-tarz-benim-oyku-serter-1

Show TV‘de yayınlanan moda yarışması Bu Tarz Benim sunucusu Öykü Serter Ankara Ted Kolejinden mezunu. Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. Ayrıca Latin Dili ve Edebiyatı okudu. Galatasaray Üniversitesi’nde Radyo TV yüksek lisansı yaptı. Bahçeşehir Üniversitesi’nde sinema medya doktorasına devam ediyor.

bu-tarz-benim-oyku-serter-2

İyi bir yüzücü olan Öykü Serter, kurbağa branşında milli takım düzeyinde yarışan bir yüzücü dür. Yüzme dalında 250’si altın olmak üzere toplam 800 madalya kazanmış.

Medya sektörüyle Capital radio da dj‘lik yaparak tanıştı. Ardından Number One Fm‘de çalışmıştır. Daha sonra Cine 5‘te yayınlanan ‘5’de 5′ isimli müzik programıyla dikkat çekti. ‘5 te 5‘ten sonra bir süre haber / belgesel programı hazırlamış daha sonra da konuklu müzik programı sunmuştur.

bu-tarz-benim-oyku-serter-3

En büyük özelliklerinden biri bütün metinlerini kendisi hazırlamasıdır. Biri Bizi Gözetliyor ‘BBG’ isimli programın yayınlanan tüm bölümlerini sundu. Osmanlıca merakının yanı sıra kendi yarattığı ‘sevgili izlekler’ cümlesi de epey dikkat çekmiştir. Biri Bizi Gözetliyor‘dan sonra Akademi Türkiye ve Anadolu Rüzgarı yarışma programlarının da vazgeçilmez sunucusu olmuştur.

ÖYKÜ SERTER KİMDİR ?

Bu Tarz Benim Öykü Serter Cinsiyeti : Kadın

Bu Tarz Benim Öykü Serter Doğum Yeri : Ankara / Çankaya semti

Bu Tarz Benim Öykü Serter Doğum Tarihi : 26 Şubat 1975

Bu Tarz Benim Öykü Serter Kaç Yaşında : 39

Bu Tarz Benim Öykü Serter Boyu : 1.67 cm

Bu Tarz Benim Öykü Serter Kilosu : 47 kg

Bu Tarz Benim Öykü Serter Göz Rengi : Kahverengi

Bu Tarz Benim Öykü Serter Eğitim : Ankara Ted Kolejinden mezundur.

Bu Tarz Benim Öykü Serter Meslek : Sunucu, Oyuncu, Dizi

bu-tarz-benim-oyku-serter-4bu-tarz-benim-oyku-serter-5

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu