Kim Kimdir

Bu Tarz Benim ‘Selen Yakıcı’ Kimdir?

Show Tv ve TV 8 Ekranlarının fenomenleşen moda programı Bu Tarz Benim yarışmasının güzel ve başarılı yarışmacılarından olan yeni yarışmacısı Selen Yakıcı kimdir? nerelidir? gibi aklınızdaki sorulara yanıt bulmanız için Kadınlive Kadın ekibi olarak güzel yarışmacı Selen Yakıcı hakkındaki bilgileri derledik topladık ve sizler ile paylaşıyoruz.

Bu Tarz Benim moda programına hızlı giriş yapan güzel yarışmacı Selen Yakıcı güzelliği ve sempatik tavırları ile jüri ve program takipçileri tarafından çok beğenilen güzel yarışmacı. Selen Yakıcı güzelliği ve fiziği ile oldukça iddialı bir yarışmacı güzel yarışmacı Bu Tarz Benim moda programına yeni katılmasına rağmen bir hayli takipçisi ve hatırı sayılır bir fanı oluşmuş durumda.

Selen Yakıcı Ceyhun Yılmaz’ın asistanlığını yapan aynı zamanda özel kanalda spikerlikte yapmıştır. Bu Tarz Benim moda yarışmasının güzel sunucusu Asuman Krause ile de benzerliği dikkat çekiyor.

Selen Yakıcı 2014 yılında Miss Turkey finalisti olmuş güzel yarışmacıdır. Üniversite son sınıf öğrencisi olan Selen Yakıcı Miss Turkey 2014 finalinde birincilik tacı için 22 finalistle birlikte yarışmıştır. Ayrıcı şunu belirtelim Selen Yakıcı iyi bir oyuncu olmak istiyor.

SELEN YAKICI NE DİYOR : En büyük ideali çok ama çok mutlu olmak olduğunu söylüyor. Butiklerde gezinmeyi çok sevdiğini sosyal medya butikleri vazgeçilmezi olduğunu dile getiriyor.

Bu Tarz Benim yarışmasının yeni yarışmacısı Selen Yakıcı hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından yazabilirsiniz. Bizde Kadınlive Kadın ekibi olarak güzel ve başarılı yarışmacı olan Selen Yakıcı’ya başarılarının devamını diliyoruz…

bu-tarz-benim-selen-yakıcı-kimdir-1

BU TARZ BENİM SELEN YAKICI KİMDİR? NERELİDİR?

Bu Tarz Benim Selen Yakıcı Cinsiyeti : Kadın

Bu Tarz Benim Selen Yakıcı Doğum Yeri : Mersin

Bu Tarz Benim Selen Yakıcı Doğum Tarihi : 1989

Bu Tarz Benim Selen Yakıcı Kaç Yaşında : Şuanda 26

Bu Tarz Benim Selen Yakıcı Boyu : 1,76 cm

Bu Tarz Benim Selen Yakıcı Kilosu : 50-55 kg

Bu Tarz Benim Selen Yakıcı Göz Rengi : Siyah

Bu Tarz Benim Selen Yakıcı Eğitim : İstanbul Kültür Üniversitesi – Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü

Bu Tarz Benim Selen Yakıcı Meslek : Model, TV sunuculuğu

Bu Tarz Benim Selen Yakıcı Saç Rengi : Siyah

Bu Tarz Benim Selen Yakıcı Twitter : @selenykc

Bu Tarz Benim Selen Yakıcı Instagram : @selenykc

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu