Kim Kimdir

Bu Tarz Benim ‘Serpil Cansız’ Kimdir?

Gündüz kuşağının vazgeçilmez moda programı Bu Tarz Benim fenomen yarışması güzel yarışmacılarını siz değerli okurlarımız ile paylaşıyoruz. Serpil Cansız Bu Tarz Benim yarışmasından diskalifiye edildi. Bu Tarz Benim Serpil Cansız kimdir? nerelidir? merak konusu oldu Serpil Cansız Bu Tarz Benim yarışmasından kovulma sebebi nedir?

Bu Tarz Benim’de ilginç bir olay yaşandı. Show TV ekranlarında yayınlanan ve jüri üyeliğini Cemil İpekçi, Chloe Ortaç, Sibel Arna ve Umut Eker’in üstlendiği Bu Tarz Benim’de Serpil Cansız yarışmadan kovuldu!

Program esnasında jüri üyelerinin yorumlarına tepki gösteren ve stüdyoyu terk eden Serpil Cansız için yarışmadan diskalifiye kararı geldi.

Bu Tarz Benim‘in 2. sezon yarışmacılarından biri olan Serpil Cansız İstanbul’da yaşıyor. Serpil Cansız küçük yaşlardan itibaren dans eğitimi almıştır. Serpil Cansız tarzıyla herkesi kendine hayran bırakmıştır. Bu Tarz Benim yarışmasıyla dikkatleri üzerine çeken. Serpil Cansız yarışmacılar ile olan tavrı ve sivri dilliliği çok konuşuldu. Sosyal Medya üzerinden bir çok konuda tepki alan Serpil Cansız tüm tepkilere cevap verdi. Ayrıca jürinin eleştirilerini kaldıramayan Serpil Cansız yayını terk ederek büyük bir skandala imza atmıştır. Ardından jürinin oy birliği ile yarışmadan diskalifiye olan Serpil Cansız büyük bir şok yaşamıştır.

Serpil Cansız‘ın diskalifiye kararının ardından açıklamada bulunan Ebru Akel, “Diğer arkadaşların da bu hareketleri patır kütür yapabilirler ve bu hiç hoş değil. Bu emsal karar.” diyerek diğer yarışmacılara ders olması gerektiğini vurgulayan Akel’in sözleri ardından Serpil Cansız Bu Tarz Benim adlı moda yarışma programına veda etti.

bu-tarz-benim-serpil-cansiz-kimdir-2

BU TARZ BENİM SERPİL CANSIZ KİMDİR? NERELİDİR?

Bu Tarz Benim Serpil Cansız Cinsiyeti : Kadın

Bu Tarz Benim Serpil Cansız Doğum Yeri : Trabzon

Bu Tarz Benim Serpil Cansız Doğum Tarihi : 1987

Bu Tarz Benim Serpil Cansız Kaç Yaşında : Şuanda 28

Bu Tarz Benim Serpil Cansız Boyu : 1,63 cm

Bu Tarz Benim Serpil Cansız Kilosu : 49 kg

Bu Tarz Benim Serpil Cansız Göz Rengi : Kahverengi

Bu Tarz Benim Serpil Cansız Saç Rengi : Siyah

Bu Tarz Benim Serpil Cansız Eğitim :

Bu Tarz Benim Serpil Cansız Meslek : Model, Danscı

Bu Tarz Benim Serpil Cansız Twitter : @serpiICANSlZ

Bu Tarz Benim Serpil Cansız Instagram : @serpiICANSlZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu