Dekorasyon

Eviniz sizden bir şeyler saklıyor!

Evinize ilk kez gelen bir misafir evde neleri fark eder? Duvardaki muhteşem tasarımlı ressam çizimleri, tablolar, lüks mobilyalar ve oldukça fazla dikkat çeken pahalı dekoratif objeler gibi süs eşyaları. Sizce hangi parçalar misafirin dikkatini çeker?

Yapılan bir araştırma sonuncunda ilk dikkat çeken şey evin kokusu olmuştur. Sebebini mi merak ediyorsunuz? İnsan vücudunun en hızlı çalışan organı burundur, dolayısı ile eve gelen misafirin dikkatini çeken ve olumlu, olumsuz etki bırakan ziyaret bitene kadar evinizdeki koku misafirin dikkatini ve düşüncesinde bir algı oluşturacaktır.

Sigara dumanı, ayakkabılık, kirli çamaşır sepeti, çöp kutusu, küllük, ter kokusu ve çocuğunuzun okul çantası ya da bunlara benzer olarak denetim altında tutamadığınız her şey evinize kokusunu sindirebilir. Siz evde kendiniz yaşadığınızdan dolayı bu kötü kokuları fark edemeyebilirsiniz. Fakat eve ilk defa gelen misafiriniz bu kokuları ayırt edebilecektir.

Ev Kokusu

Evinizin şıklığı ve zarafeti için sürekli olarak havalandırın ve oda parfümleri kullanabilirsiniz. Evde güzelliğin ve zarafetin sırrı güzel kokulardır!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu