Kim Kimdir

Gönül İşleri Dizisi ‘Asrın’ Kimdir?

Gönül İşleri Asrın Kimdir? Nerelidir? Kısa Biyografisi, Gönül İşleri Asrın Aslen Nereli, Kaç Yaşında. Hepsi ve daha fazlası bu yazımızda…

Star TV‘nin yeni heyecanı Gönül İşleri dizinin yakışıklı oyuncusu Asrın Kimmiş bir tanıyalım isterseniz. Gönül İşleri Dizisi Asrın karakterini canlandıran yakışıklı oyuncusu gerçek ismi Fırat Çelik‘tir

gönül-işleri-asrın-kimdir

Fırat Çelik Kimdir?

Gönül İşleri Asrın : Fırat Çelik

Gönül İşleri Asrın Doğum Yeri : Almanya

Gönül İşleri Asrın Doğum Tarihi : 23.03.1981

Gönül İşleri Asrın Kaç Yaşında : Şuanda 33

Gönül İşleri Asrın Boyu Kaç : 1.84 cm

Gönül İşleri Asrın Kilosu Kaç : 75 kg

Gönül İşleri Asrın Mesleği : Dizi, Oyuncu, Model

Gönül İşleri Asrın Göz Rengi : Yeşil

Gönül İşleri Asrın ( Fırat Çelik ) : Gurbetçi bir ailenin çocuğu olarak Almanya’da doğmuştur. Ailesinin Türkiye’ye dönme kararı almasıyla 2 yaşındayken Türkiye Tunceli’ye taşınmışlardır. Fırat Çelik 9 yaşına geldiğinde aile tekrardan yurt dışına taşınma kararı alarak Paris’e yerleşmişlerdir. Paris’te lise eğitimini tamamlayan Fırat Çelik ailesine destek olmak için iş hayatına atılmış ekstradan modellik yapmaya başlamıştır.

Arkadaşlarının da desteği ile oyunculuk seçmelerine katılarak Fransa da birçok yapımda boy göstermiştir. Fransız yapımı olan Welcome filminin İstanbul Film Festivali açılış filmi seçilmesi ile Fırat Çelik Türk yönetmenler tarafından keşfedilmiş bir çok başarılı projede yer almıştır.

Gönül İşleri Asrın : Şuan Star TV ekranlarında başlayacak olan Gönül İşleri dizisinde Saadet karakteri ile evlenme hazırlıkları yapan erkek başrol oyuncularından Gönül işleri Asrın olarak ekran karşısına geçmeye hazırlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu