Kim Kimdir

Gönül İşleri Dizisi ‘Saadet’ Kimdir?

Gönül İşleri Saadet Kimdir?, Nerelidir Kısa Biyografisi, Gönül İşleri Saadet Kaç Yaşında. Hepsi ve daha fazlası bu yazımızda…

Star TV‘nin yep yeni dizilerinden Gönül İşleri dizisi sevilen oyuncularından Saadet kimdir. Saadet karakterini canlandıran başarılı ve güzel oyuncunun gerçek adı Selma Ergeç‘dir

gönül-işleri-saadet-kimdir

Selma Ergeç Kimdir?

Gönül İşleri Saadet : Selma Ergeç

Gönül İşleri Saadet Doğum Yeri : Almanya

Gönül İşleri Saadet Doğum Tarihi : 01.11.1978

Gönül İşleri Saadet Kaç Yaşında : Şuanda 36

Gönül İşleri Saadet Boyu Kaç : 1.75 cm

Gönül İşleri Saadet Kilosu Kaç : 52

Gönül İşleri Saadet Mesleği : Oyuncu, Dizi, Model

Gönül İşleri Saadet Göz Rengi : Siyah

Gönül İşleri Saadet (Selma Ergeç) Rol Aldığı Diziler ve Filmler : Böyle mi Olacaktı? (Dizi) , Yarım Elma (Dizi) , Şöhret ( Dizi) , Körfez Ateşi ( Dizi) , Beş Vakit (Film) , The Net 2,0 (Film) , Sis ve Gece (Film) , Hırçın Kız (Dizi) , Asi (Dizi) , Ses (Film) , Kalp Ağrısı (Dizi) , Muhteşem Yüzyıl (Dizi) , Senin Hikayen (Film) , Kırımlı: Korkunç Yıllar (Film)

Gönül İşleri Selma Ergeç : Türk bir baba Alman bir annenin kızı olan Selma Ergeç uzun bir eğitim hayatından sonra doktor olmaya kara verdi ve eğitiminin 3 yılını da başarılı bir şekilde Almanya’da bitirdi.

O sıra Türkiye’de düzenlenen Best Model Of Turkey yarışmasında en iyi model derecelerinden biri alarak hayat çizgisini doktorluktan modelliğe oradan da dizi oyunculuğuna çevirdi. Şimdi ise Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Gönül İşleri dizisi Saadet karakteri ile sevenleriyle buluşacak.

selma-ergec

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu