Kim Kimdir

Gönül İşleri Dizisi ‘Sevda’ Kimdir?

Gönül İşleri Sevda Kimdir? Nerelidir? Kısa Biyografisi, Gönül İşleri Sevda Boyu Kaç, Kaç Yaşındadır. Hepsi ve daha fazlası bu yazımızda…

Ekranların yep yeni dizisi olan Gönül İşleri dizisi TMC’nin yapımcılığını üstlendiği ve Star TV ekranlarında başlayan Gönül İşleri dizisine rol alan ve Sevda karakterini canlandıra ünlü güzel ve genç oyuncunun gerçek adı Sinem Kobal‘dır

gönül-işleri-sevda-sinem-kobal-kimdir

Sinem Kobal Kimdir?

Gönül İşleri Sevda : Sinem Kobal

Gönül İşleri Sevda Doğum Yeri : İstanbul

Gönül İşleri Sevda Doğum Tarihi : 14.08.1987

Gönül İşleri Sevda Kaç Yaşında : Şuanda 27

Gönül İşleri Sevda Boyu Kaç : 1.66 cm

Gönül İşleri Sevda Kilosu Kaç : 53 kg

Gönül İşleri Sevda Göz Rengi : Kahverengi

Gönül İşleri Sevda Burcu : Aslan

Gönül İşleri Sinem Kobal Rol Aldığı Dizi ve Filmler : Dadı (Dizi) , Selena (Dizi) , Lise Defteri (Dizi) , Nefes Nefese (Dizi) , Arka Sokaklar (Dizi) , Küçük Sırlar (Dizi) , Muhteşem Yüzyıl (Dizi) , Mor Menekşeler (Dizi) , Romantik Komedi 1 ve 2 (Film) Ayakta Kal (Film), Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu (Film) , Okul (Film) , son olarak Star TV’de başlayan Gönül İşleri dizisi’nde başrol oyuncularından biri olan Sinem Kobal yani ‘Sevda’ karakteri ile sevenleriyle buluşacak.

Gönül İşleri Sevda ( Sinem Kobal ) : Beykent üniversitesi sahne ve gösteri sanatları bölümü mezunudur. Çok küçük yaşlarda bale eğitimi alan Sinem Kobal Royal Akademi’den 8 yılın sonunda diplomasını aldı.

Spora olan yatkınlığı ortaokul ve lise yıllarında voleybol ve stepte de devam etmiştir bu sıralar Latin dansları ve Aikido sporu ile ilgilenmektedir. Adını son yaşadığı hatta evlilikle sonuçlanması beklenen Atletico Madrid spor kulübünün gözde oyuncusu Arda ile yaşadığı aşkla da magazin gündeminde sık sık duyurmuştur. Bu sıralar Reaksiyon dizisin yıldızı İbrahim Çelikol’a aşk yaşadığı söylentiler arasındadır.

sinem-kobal

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu