Kim Kimdir

Güzel Köylü Dizisi ‘Gül’ Kimdir?

Güzel Köylü Gül Kimdir Nerelidir? Kısa Biyografisi Güzel Köylü Gül Gerçek İsmi nedir, Güzel Köylü Gül Kaç Yaşında Güzel Köylü Gül Tanıyalım.

Star TV ekranlarının yeni dizisi Güzel Köylü dizisinde Gül karakterini canlandıran güzel ve başarılı oyuncusu kimdir? Güzel Köylü dizisinin Başarılı oyuncusu Gül gerçek ismi Gizem Karaca‘dır

guzel-koylu-gul-gizem-karaca-kimdir

Gizem Karaca Kimdir?

Güzel Köylü Gül: Gizem Karaca

Güzel Köylü Gül Doğum Yeri: İstanbul

Güzel Köylü Gül Doğum Tarihi: 9 Temmuz 1992

Güzel Köylü Gül Kaç Yaşında: Şuanda 22

Güzel Köylü Gül Boyu: 1,67 cm

Güzel Köylü Gül Kilosu: 42 kg

Güzel Köylü Gül Göz Rengi: Kahverengi

Güzel Köylü Gül Meslek: Model ve Dizi ve Sinema Oyuncusu

Güzel Köylü Gizem Karaca Oynadığı Roller : 2011 Muhteşem Yüzyıl  2012 – Eve Düşen Yıldırım 2012 – Emir’in Yolu 2013 – Benim Hâla Umudum Var

Güzel Köylü Gül Karakteri: Gül, kendisini aldatmış olan sevgilisi Kaan’dan uzaklaşmak için İstanbul’ dan ayrılmanın yollarını aramaya başlar. Çünkü Kaan ile çok mutlu bir evlilik planlamış, ancak uğradığı ihanet ona darbe etkisi ile yıkmıştır. Muğla’ ya gitmeye karar verir. Tabii aslında Muğla’ yı seçmesinin bir sebebi de ona Muğla/Güzelköy’den Cemal tarafından bir mektup getirilmesidir. Bu mektup Gül için tam bir referans olacaktır. Çünkü bu mektupla orada babaannesinin yaşadığını öğrenir. Kendine böylece büyük bir güven gelir. Cemal ile de ilerleyen günlerde yolunun çok farklı bir noktada kesişeceğinden habersizdir.

Gizem Karaca: Ünlü oyuncu; Muhteşem Yüzyıl adlı dizide yer alırken, güzellik yarışmasına katılmaya karar vermesiyle Miss Turkey 2011 güzellik yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur. Türkiye’yi Miss World yarışmasında temsil etmiş ama bir başarı elde edememiştir. Sadece jüri özel ödülü olarak en iyi ulusal elbise ödülünü kazanmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu